Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vírus az, ami egyszer...

Milyen vírus az, ami egyszer az idős krónikus betegekre veszélyes, máskor pedig a fiatalokra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Mutálódott.
2020. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

#koronavírus szerepel kulcsszóként.

Én nem tudok korcsoport váltásról; legalábbis, ha veszélyen az elhunyást érted, nem csupán a megfertőződést. Mire vonatkozóan, illetve milyen ismereted alapján kérdezed?

2020. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A vírusnak mindegy, hogy hány éves a gazdatest, neki csak az fontos, hogy a szervezet kellően legyengült legyen ahhoz, hogy ne tudja kidobni, és elszaporodhasson.
2020. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes, kiszámíthatatlan, furfangos vírus ez :D
2020. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez találós kérdés? Akkor én tudom: covid19
2020. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy fiatal nagy adagot kap egyszerre simán kidől. Pl fiatal ápolók. Szóval nem mindegy mennyit kapsz egyszerre, pl ezért kell távolságot tartani stb.
2020. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legveszélyesebb amúgy az, ha kimész este 8.05-kor, és egy covidos bundájú macska az arcodba ugrik. Ezért nem mehetünk ki este, mert olyankor nagyon sok a kóbor állat, akiknek a bundájára lehet hogy rátüsszentett valaki hazafelé menet.
2020. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!