Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik már átestek a koronavírus...

Akik már átestek a koronavíruson, nektek a szaglásnés az ízérzés hogyan ment el?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen. És hirtelen. Napközben még éreztem az ízeket, majd 1-2 óra leforgása alatt, mikor legközelebb inni akartam, nem éreztem a szénsavas üdítő ízét. Elkezdtem szaglászni, hogy teszteljem, mit érzek, hát semmit.
2020. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmilyen tünetem nem volt. Semmilyen. Pozitív lett a tesztem, itthon maradtam 10 napig és nem volt semmi. 🤔


Az egyik ismerősöm onnan vette észre hogy koronás, hogy egyik napról a másikra teljesen elvesztette az ízérzését. Ő semminek nem érezte az ízét. Se a kávénak, se a kajának, semminek. Egyik reggel már így ébredt. Neki ennyi volt az össz tünete.

2020. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen, egyik pillanatról a másikra de olyan szinten hogy pl a kávén sem érzem hogy keserű, semmit ilyet még sohasem tapasztaltam
2020. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mivel nem jár az M3 metro, ezért metrópótlóval :)
2020. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!