Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek érdemes most...

Szerintetek érdemes most elmenni kivizsgálásra krónikus köhögéssel, vagy elküldenek mindenhonnan?

Figyelt kérdés

2-3 éve megy ez a köhögés néha erősebben néha gyengébben. Legtöbbször váladékos. Az utóbbi időben erősödött és a tüdőm is fájogat egy egy erősebb köhögés után. Mindig halogattam a dokit, de most elmennék, csak annyira tele vannak gondolom most a rendelők, hogy nem tudom érdemes-e ennyivel odaállítani.

Szerintetek? Magán eün is gondolkodom, de oda mégiscsak 25k az alap vizsgálati díj...


N/26



2020. nov. 14. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szerencsétlenkedj ennyit, hívd fel a háziorvost, jó eséllyel mész röntgenre, aztán meglátjátok mi a helyzet.
2020. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Röntgen max. a tüdőrákot mutatná ki, tüdőgyógyászhoz fog küldeni, max. funkcionálisan megvizsgálják a tüdőd, valszeg allergiás asztma, kapsz szteroidos inhalátort és fél ev múlva már semmi bajod
2020. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha 2-3 evet vartal, ha nem is a jarvany veget vard meg, de ebben az evben ne menj. Ezekben a hetekben van orultekhaza, ev elejen van realitasa kivizsgaltatni.
2020. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem tudom érdemes-e ennyivel odaállítani"

Nem is a te dolgod eldönteni! Ne menj sehova, csak hívd fel a háziorvost! Majd ő eldönti, hogy mit csinálj.

2020. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!