Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szaglás /ízlelés elvesztése....

Szaglás /ízlelés elvesztése. Az alapízeket azért érezni?

Figyelt kérdés
Aki koronavírusosként megtapasztalta ezt a tünetet. Az sós, édes, savanyú, keserű ízeket sem érezted? Tényleg semmit?

2020. nov. 14. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első nap én csak az édeset éreztem, de azt is ilyen fura édesítőszeres mellékízként. Másnap már a sósat is éreztem, a keserűt nem.
2020. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pár napig semmit nem éreztem aztán az alapízek visszajöttek de a többi nem 3 hétig .Talán még most is csak 80 % osnak mondanám Lehet már így is maradok
2020. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 yoshimitcu ***** válasza:
100%
Nemtudom koronás voltam e de egy hétig semmit nem éreztem. Úgy ettem a fokhagymát mint a kekszet.
2020. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon enyhén éreztem az alapízeket, de ezen kívül semmit.
2020. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10. napja nincs szaglasom, de tényleg nulla. Ízekben csak a sót, semmi mást.
2020. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hosszú la felépülés, de hónapok alatt remélhetőleg mindenkinek visszatér minden.
2020. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem két hete ment el, kb 1 hét után kezdtem el érezni a sósat, édeset, savanyút és javulgat is a mai napig, de kb. olyan 60-70%-os még mindig... :(
2020. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nektek olyan nincs hogy pár órára romlás következik be aztán megint jobb Olyasmi mintha hullámokban jönne vissza az íz és szag
2020. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem ma ment el a szaglásom és az ízlelésem.

4.napja kezdődött az egész betegség.

Anya pozitív lett november 26.-án,karanténba kerültünk.

Az én tesztem december 4.-én lett pozitív. De a tüneteim 3.-án kezdődtek.

Hirtelen láz, nagyon magas nyugalmipulzus, izom, bőr, szemfájdalom. Még a hajam is fájt. Állni nem bírtam. 3.nap kicsit jobb volt a közérzetem. Ma újra rossz és társult hozzá a kissé nehezebb légzés, köhögés, plusz az ízlelés és szaglás elvesztése.

Valakinek voltak ehhez hasonló tünetei és már jobban van?

2020. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a lényeget lehagytam. Tegnap édesnek éreztem az ízét még a pörköltnek is. Ma pedig már semmi ételnek. A c vitamin csepp a vízben esetleg hajszálnyit érződik. De nagyon kell koncentrálni.
2020. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!