Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Veszettség elleni oltás...

Veszettség elleni oltás mennyi ideig hat?

Figyelt kérdés
KB 3 hete kaptam meg egy(asszem) 4 oltásból álló oltás sorozatot. A veszettség elleni oltás. Meddig véd? Ha most megharapna egy veszett állat akkor megvédene az ellen?

2020. nov. 16. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem volt kompetent válaszolni?
2020. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 5 év, de lehet, hogy több is.
2020. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszolj. Nagyon megköszönném, köszi előre is
2020. nov. 16. 19:12
 4/9 A kérdező kommentje:
2 köszi, jófej vagy. Szóval ha megharapna holnap egy veszett kutya akkor nem kellene csinálni semmit?
2020. nov. 16. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Asszem egy év múlva emlékeztető oltásra kell menned. Ha megharap valami lehet, hogy szükséges kiegészítő oltás, de azt majd akkor az orvos megmondja (reméljük nem kerül rá sor).
2020. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a sebet el kéne látni, de oltást nem fogsz kapni.
2020. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek. 5.az a kérdés ha most harap meg akkor kell e oltás.

Csak mert tegnap este valami nekirepült a lábmnak. Utána hozzáértem és véletlenül belenyúltam a szemembe, késöbb a számhoz is értem. Nyoma nincs, nem karmolt és nem is harapott meg. Nincs sehol vér. Csak ha a nyála ugye veszettséget tud okozni karmolás nélkül is. Kellene aggódnom vagy az oltás miatt védve vagyok?

2020. nov. 16. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: NekiREPÜLT?
2020. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, vagy rászállt. Nem láttam pontosan csak éreztem mert sötét volt
2020. nov. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!