Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Korona viruson átesettek: Mil...

Korona viruson átesettek: Milyen tumetetek volt? Meddig tartott? Kor? Nem? Van alap betegség? Sportolsz? Iszol? Cigizel? Egyéb? K.ösz!

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 17:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Diszgráfiás vagyok.. Bocsánat
2020. nov. 21. 17:15
 2/9 Angel3000 ***** válasza:
68%
Szia! Nekem egy jò baràtom kapta el az uj Virust! 57 éves sportos alkatù férfi. Nincs neki semmi elôbetegsége! Nagy fàradsàgròl szàmolt be làz nélkûl, nehéz légzés , iz és szaglàs elvesztése! Be is kellett neki menni a Kòrhàzba mert rosszul érezte magàt, meg egyre nehezebben vette a levegôt! Meg Rôntgenezték és kiderûlt hogy kétoldali Tûdôgyulladàsa van! Adtak neki vérhigitòt aztàn haza kûldték! Az egész Csalàdjàt Karanténbe tették! 2 hétig volt beteg! -8 kg fogyott! Most màr ujra dolgozik, de még fàradékony! Javasoltak neki C és D vitamin és zink fogyasztàsàt!
2020. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az 5. napon vagyok.

Iszonyatos torokfájással kezdődött el este.

Másnap levertség, fáradtság,kialvatlanság, magas pulzus majd hőemelkedés, gyengeség. 37.5nél nem nagyon ment fentebb de mégis úgy éreztem, hogy nagyon lázas vagyok nagyon rosszul voltam talán ennyire még sose. Iszonyú torokfájás kínzott még mindig se enni se inni se aludni nem tudtam száraz volt az orrom vagy be volt dugulva, iszonyatos szájszárazság.

3.nap

Valamivel jobban lettem de maradt a hőemelkedés majd estére 38.2 de hamar le is ment. Torokfájás maradt de valamivel jobb.

4.nap

Levertség, gyengeség, szag és íz elvesztése. Hőemelkedés, láz nincs enyhült torokfájdalom.

És az 5.napomon

Viszonylag elég jól vagyok, néha majd kicsattanok az energiától van hogy húz az ágy , hirtelen rosszul leszek. Íz szag még mindig nincs.

Kíváncsi vagyok az elkövetkező napokra.

2020. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást, utolsó!
2020. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat
2020. nov. 22. 15:04
 6/9 anonim válasza:
Nekem ugyan az mint a 3.nak, tegnap este fájt a torkom egyik pillanatrol a masikra, alig tudtam elaludni, ma kicsit enyhült, alig fáj, 37C hőemelkedésem van , fáradtsággal, kialvatlansággal.
2020. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kor?
2020. nov. 22. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Papámról és rólam ma derült ki a covid+.

Papám pénteken elájult,gyengeség,étvágytalanság,nagyfokú aluszékonyság volt nála.

Én szombat este óta íz+szagvesztéssel küzdök,minimális orrfolyás és mellkasi nyomás,apróbb köhögések.

2020. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jobbulást
2020. nov. 24. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!