Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha orrpolipod, orrsövény...

Ha orrpolipod, orrsövény ferdülésed, egyéb nyavalyád van, akkor is vesznek mintát orrból? Hogyan?

Figyelt kérdés
Tapasztalata valakinek?
2020. nov. 22. 15:28
 1/7 hasekamp09 válasza:
Az orrsovényt ha minden igaz, röntgennel nézik meg, viszont az orrpolipot nem tudom...azt hiszem ott vesznek mintát a válladékból.
2020. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, ha nem voltam egyértelmű, a korona tesztelésre gondolok.
2020. nov. 22. 15:36
 3/7 hasekamp09 válasza:
Jaa, igy már más. Az nekem is volt már. Ott is a válladékból vesznek mintát mivel azt támadja legelőször. Egy hosszú pálcikát dugnak fel az orrodba és az arra tapadó nyálkából csinálják a tesztet. Kicsit kellemetlen, de ki lehet birni.
2020. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Orrsövény ferdüléssel is fel tudják dugni a mintavevő pálcát. Nekem legalábbis. Lehet torokból is mintát venni, de úgy láttam az, hogy honnan veszik inkább mintavevő függő.
2020. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem orrsövény ferdülésem van, az elég kellemetlen volt mikor először abba az orrlyukamba próbálta a pálcikát feldugni, amivel levegőt sem kapok. Nem ment fel, fájt is, végül a másik orrlyukamból sikerült mintát venni.
2020. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
2020. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
64%
Megkérdezik előtte van-e vagy mondd, ha tudod és akkor másik orrlyukból vesznek mintát,de mindenképpen kellemetlen lesz azért.
2020. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!