Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miert mondják a covid-ra,...

Miert mondják a covid-ra, hogy hiszti?

Figyelt kérdés

Miért nem tartják be az emberek a szabályokat? Miért nem hordják a maszkot? Miért másznak bele az arcomba az utcán és a boltban? Miért van az, hogy covidosok simán bejárnak dolgozni meg shoppingolni? Miattuk van még jelen a koronavirus..

Az ilyeneket miért nem viszik el börtönbe?



#koronavírus #COVID #AlacsonyIQ
2020. nov. 24. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor a börtönben lennének sokan...
2020. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert nagyon sok buta ember van, ez a járvány nagyon rávilágított erre.
2020. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Mert a magyar az törvénytelen. Mondasz neki valamit, juszt is az ellenkezőjét fogja csinálni. Ez most is megmutatkozik sajnos.
2020. nov. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell magyarozni. Minden nemzetnek megvannak a zsenik mellett a fogyatékosai is.
2020. nov. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozhatsz nyugodtan, lesz@rom. Azért magyaroztam, mivel gondolom rólunk van szó a kérdésben, nem a japánokról vagy épp az angolokról. Amúgy meg savanyú a szőlő? 🙂
2020. nov. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szőlő?
2020. nov. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Addig mondja aki mondja , még nem betegszik benne.
2020. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Tegnap rám is rámmászott egy idősebb testes nő, nem tudom miért de bejött az aurámba 20 centire mikor elment mellettem, a járdán pedig elfért volna.
2020. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Én is azt mondtam... Amíg el nem kaptam... Jó bünti volt a karmától... Nem vicces betegség ez a szar... Ezentúl másképp állok majd hozzá az fix... Amúgy sztem félelemből mondják legalább is nekem hihetetlen volt ez az egész és nem akartam róla tudomást venni...
2020. nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Tessék már mondani, senkinek nem tűnik fel semmi ezzel a covidnak nevezett nem is járvánnyal kapcsolatban? Kategóriája szerint a Földön minden országban felbukkanó vírusos megbetegedés lenne rá a helyes orvosi kifejezés. Oké, ezt tegyügy félre! Ezen kívül senkinek sem gyanús semmi? Nekem inkább az a tragikus, hogy a civilizáltnak gondolt világ ennyire elszakadt a tudatos gondolkodástól. Már eleve, amit tesztnek hívnak sem az valójában, egyébként mesterien ki lett találva az egész. Ha nyitott zemmel járna a többség, akkor annyira világosan összeáll minden. Elég csak az elmúlt 30 évet megnézni, szinte mindenhol fel lehet fedezni a nem is a jeleket, hanem magát a komplett világot ahol jelenleg tartunk. Igazából lehet konteózni, a lényegen nem változtat. Bakker, már 20 évvel ezelőtt is az orrunk előtt volt a jelenlegi jövőnk, de senki nem akarta észrevenni, már eleve egy bizonyos tavalyi reklám is erről szólt, ezt is csak most vettem észre! Leállni senkivel sem fogok vitatkozni, a lényegen ez sem változtatna.
2020. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!