Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a gyorstesztek csak...

Ezek a gyorstesztek csak akkor lesznek +-k, ha bizonyos, továbbfertőzésre alkalmas mennyiségben van vírus a szervezetben, vagy már egy db vírus esetén is?

Figyelt kérdés
Az 1 db természetesen költői túlzás.
2020. nov. 25. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Melyik gyorstesztre gondolsz? Több féle is van.
2020. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
orr-garat
2020. nov. 25. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a gyorsteszt kimutassa a vírust többezer kell legyen a mintában, még PCR teszt esetén 1 db is elég lehet, ez a fő különbség. Viszont a gyorstesztek is jók, mert aki már fertőző, abban van elég vírus jó eséllyel ahhoz, hogy kimutassa.
2020. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az antigén gyorstesztről beszéltem természetesen.
2020. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyorsteszt oly annyira jó, hogy tegnap tök negatív voltam, mire közölték velem, hogy ez jó, csak épp jelentős arányban szokott lenni egy negatív is lenni pozitív. Aztán tegnap csináltattam egy PCR tesztet is, ami viszont pozitív lett. A gyorsteszt arra jó, hogyha pozitívat mutat, akkor az nagy valószínűséggel pozitív.
2020. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!