Ez lehet korona?

Figyelt kérdés
Tegnap óta az orrom picit el van dugulva, de szagokat érzek. Az ízeket is érzem, de miután eszek/iszok, nem érzek semmit. Pedig evés/ivás után szoktam még érezni pár percig annak az ízét, amit megettem/ittam. Más tünet nincs.
2020. nov. 26. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Tessék, a hisztériakeltés megtette hatását, most majd minden sz.r náthával a háziorvost fogja felhívni a sok hipochonder, akinek meg komoly baja van, az nem tudja elérni őket.

Micsoda rettenetes betegség, bedugult az orrod...

2020. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Véleményekre voltam kíváncsi. És még vagyok is. Nem kell nekem esni.

De köszi a válaszod.

2020. nov. 26. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Orr dugulás nem tünete. Orr fújás se.
2020. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez vélemény is volt, kijózanító véleménynek szántam. Jön a tél, egyre hidegebb van, influenzaszezon, megfázás, stb. Ilyenkor elég gyakoriak a náthás tünetek, nem kell rögtön pánikba esni.
2020. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Tisztelettel, hölgyeim és uraim,

logikai játék következik, foyltasd a logikai sort:


Sertésinfluenza (ha emlékeztek még): a szokványos influhoz volt hasonó, azaz semmi jelentős. A hatalom által manipulált és kézben tartott fősodratú média (állami és kereskedelmi nagy tévéadók) felfújta. A hatalomnak nem sikerült különösebben visszaélni a szabadságjogainkkal.


Sertésinfluenza (ha emlékeztek még): a szokványos influhoz volt hasonó, azaz semmi jelentős. A hatalom által manipulált és kézben tartott fősodratú média (állami és kereskedelmi nagy tévéadók) felfújta. A hatalomnak nem sikerült különösebben visszaélni a szabadságjogainkkal.


H1N1 (ha emlékeztek még): a szokványos influhoz volt hasonó, azaz semmi jelentős. A hatalom által manipulált és kézben tartott fősodratú média (állami és kereskedelmi nagy tévéadók) felfújta. A hatalomnak nem sikerült különösebben visszaélni a szabadságjogainkkal.


Madárinfluenza (ha emlékeztek még): a szokványos influhoz volt hasonó, azaz semmi jelentős. A hatalom által manipulált és kézben tartott fősodratú média (állami és kereskedelmi nagy tévéadók) felfújta.


Kkoovviidd: a szokványos influhoz volt hasonó, azaz semmi jelentős. A hatalom által manipulált és kézben tartott fősodratú média (állami és kereskedelmi nagy tévéadók) felfújta...


...aztán egy kicsivel még inkább...


...aztán a farkas újabb mancsott dugott a gidák házába...


... .... .... ááá... áááá... hagyjákl abban, áááÁÁÁÁ!!!...


Aludjatok, álmodjatok szépet, gyerekek!

(Vagy inkább ébredjetek fel?)


[link]


[link]


[link]

2020. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

1. Sertésinfluenza most is van. A Kínaiak azért is nem vesznek tőlünk.


2. Madarinfluenza most is van. Tavasszal volt az eddigi legdrágább. Millió számra öltek le madarakat.


3. A koronavirus nem szimpla influenza saját tapasztalatból mondhatom.


4. Ne linkelgess kamu cikk oldalakat.

2020. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Páromnak orrdugulással kezdődött. Aztán elvesztette a szaglását, hőemelkedése volt, majd mindez megszűnt 1 hét alatt. Ezután pár nappal elájult, vesemedence gyulladása lett. Ekkor csináltattunk magánklinikán tesztet (szerológiai), aminek ma lett meg az eredménye: pozitiv.
2020. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.

Egyébként el is olvastad amiket linkelt, vagy csak csuklóból rávágod hogy "konteókamucikkvírusssstagadásss" mert azt láttad az m1-en?

2020. nov. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Továbbá, logikailag nem állja meg a helyét a "saját tapasztalatra" hivatkozás, hiszen ez egy szubjektív élmény, és mint tudjuk, nem mindenkiben vált ki ugyanolyan tüneteket a covid, sőt, van, aki meg sem betegszik. Akkor most mindegyik kategória képviselője óbégassa a maga igazát, hogy "de ez márpedig így van, hiszen ÉN így tapasztaltam"? Gondolkodj már kicsit, mielőtt előveszel egy a fenti kommentedhez hasonló kioktató stílust, közben meg nulla a mondandód.
2020. nov. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!