Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki átesett a covidon. Az...

Aki átesett a covidon. Az ízérzésetek teljesen elment vagy csak részben?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy nem teljesen mehet el az ízérzés, ha megfertőződik valaki coviddal. Igaz ez?
2020. nov. 27. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valakinek ilyen, valakinek olyan. Én az első pár napon még éreztem az ízeket, aztán olyan volt, hogy csak az alapízeket éreztem,hogy savanyú, édes vagy sós, de mást nem. Ezeket most is valamennyire érzem, de szerintem kevésbé, és ami mondjuk nem kifejezetten sós vagy édes annál egyáltalán semmi ízt nem érzek. A vőlegényemnek is ilyen, hogy valaminek az ízét érzi, valaminek nem, de neki több íz megmaradt. (8 napja kezdődött nekem a covid, még nem gyógyultam meg.)
2020. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És jobbulást kívánok nektek.
2020. nov. 27. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem ment el eddig. A mellkasom fáj kicsit, nehezebb levegőt venni és közben hányok ...
2020. nov. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Férjem: teljes íz és szagvesztés, csak azt érzi, hogy hideg vagy meleg

Gyerek1: Szagvesztés, alapízeket érzi, mást nem

Gyerek 2: Csak szagokat nem érez (Ő teljesen tünetmentes volt, ennyi tünete van)

Én: Teljes szagvesztés, ízek rendben vannak


Családomnál így alakult. Mindenki nagyon enyhe, minimális tünetekkel vészelte át a betegséget. Mire rájöttünk, hogy koronavírus, addigra már csak az íz-szag tünet maradt meg.

2020. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!