Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig tart kigyógyulni a...

Meddig tart kigyógyulni a koronavírusból?

Figyelt kérdés

22 F


Ma voltam gyorsteszten AG, és

pozitív lettem. Az egyik orrlyukamból végeztek mintát. Hétfőtől vannak tüneteim, mégpedig fejfájás, nátha, torok fájás, hőemelkedés. Tegnap voltam dokinál, és antibiotikumot kaptam, torokgyulladásom van. Ma nincs hőemelkedésem, torkom se fáj. Az orrom be van dugulva picit. Fejem nem fáj, csak fáradékony vagyok. Eszek sok banánt, b c d vitamint.

Édesapám is pozitív lett a gyorstesztje. 50 éves. Köhög, feje fáj, torka fáj, náthás, minden baja van. Anyám és testvérem negatívak.


Meddig tart míg kigyógyulok belőle? 2.nap mentem tesztelésre, de úgy mondják, hogy 5.napon kellett volna menni.

Nagyon félek.

Kérlek segítsetek


2020. dec. 2. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Pár nap, egy-két hét, kinek hogy jön ki a lépés.


De van olyan is, aki hónapokig szív vele valamilyen formában. Nyilván ok a kisebbség.

2020. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én múlthét szerda óta szenvedek vele. Vannak jobb napok, aztán visszaesések. Ez egyénfüggő. Én is félek. Lépj be facebookon "a koronavírusból felépült emberek" csoportba ott sok sorstárs van, ez valamelyest megnyugtat hogy nem vagy egyedül.
2020. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen visszaesések?
2020. dec. 3. 07:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam eddig úgy zajlik a betegség hogy rosszabb napomom jönnek a tünetek pl erős fejfájás, hidegrázás , gyengeség stb... Aztán másnapra meg jól érzem magam, ezek elmúlnak. Az egyetlen ami állandóan megvan hogy nem érzek ízeket és szagokat. Következő nap megint rosszul érzem magam, gyengének. Így értem a visszaesést. Tehát már azt hinné az ember na jól leszek erre másnap megint jönnek a tünetek. De ez egyénenként változó.
2020. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyósom 66 évesen 1 hét alatt túl volt rajta. Gyors gyógyulást kívánok neked!
2020. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Micsoda. Meghalyolok előtted. Ez nem semmi. Ennyi évesen sokan meghalnak koronavírusban.

Köszönöm szépen. Már 2.nap hőemelkedés, nátha, köhögés nélkül vagyok. Csak mellkasi fájdalmam van és tüdőm tájékán is fáj picit

2020. dec. 3. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
5-ös vagyok, akkor írok még biztatót. Anyósom új párja 75 éves, ő is simán átvészelte, fél tüdővel, mert neki fiatalon el kellett távolítani daganat miatt a felét. Az a baj, hogy megy a pánikoltatás és rettegés keltés, de az ilyen esetekről nem számol be az optörzs, pedig nem 1-2 van, hanem nagyon gyakori. A félelem nem jó semmire, csak stresszt szül.
2020. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennyi időn belül fit leszek?
2020. dec. 3. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
7: Ezt nem hiszen. Ne hazudj.
2020. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nem kell elhinned 9-es,végül is nem ismersz. Nem szoktam hazudozni, de úgy látszik te is azok közé tartozol, akikhez már eljutott a rettegés, s minden krónikus beteg vagy műtött emberről azt feltételezik, hogy a Covid azon nyomban el is viszi.
2020. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!