Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hiszel még a járvány súlyosság...

Hiszel még a járvány súlyosságában azok után, hogy most már politikusokról tudjuk, hogy olyan szexorgiákon vesznek részt ahol még az óvszer is tiltott?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Eddig sem hittem el, hogy annyira súlyos, mint amennyire el akarják hitetni velünk. Több olyan fotó, videó is van, ahol sok politikus van egy helyen, és senkin nincs maszk. Nem a vírus létezését tagadom, csak azt, hogy bolygópusztító fenevad lenne.
2020. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Persze. Nem pár idióta szabályszegő politikus döntései alapján ítélek meg egy világjárványt.

A politikusok amúgy is senkik a szememben, egyiket sem tudom tisztelni.

Sokkal inkább adok az orvosok és a kutatók szavára, mint pár senkiházi politikuséra akik csak pofázni tudnak, de közben nincs mögötte semmi.

2020. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi koze ehhez az ovszernek?
2020. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már abban hiszek, hogy terjed egy melegség járvány ami megfertőzi az ember agyát, mint Szájernek és habzik a szám és ilyen fiú orgiákra megyek majd el öntudatlan zombiként és óvszer nélkül mindent megdugok. Szerintem a COVID csak elterelés, sokkal súlyosabb járvány dúl az emberek között. Erről viszont nem beszélnek, hanem kiderül egy-kettő emberről. Pl. a finnek, lengyelek videófelvételein is látszik, hogy hátuk mögött b*zik rohangálnak. Már lassan aludni sem tudok, ki tudja kefél meg éjjel.
2020. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eddig se hittem.
2020. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!