Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szedek egy multivitamint,...

Szedek egy multivitamint, amit most kezdtem el. Van benne 50.mg ginseng is. Ártalmas lehet?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy a ginseng nem jó annak, akinek szívproblémái vannak. Nekem mitrális prolapsus, és szívkihagyásom is van. Szedhetem? Vagy felpörgetheti a pulzust?

2020. dec. 4. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Erről inkább a házi orvost kérdezd szerintem.
2020. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Semmibajod se lesz tőle.
2020. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A hàziorvosom azt mondta, próbáljam ki. Szó szerint ezt mondta: Fogalmam sincs hogy árt-e. :/
2020. dec. 4. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosodnak sincs. Elvileg javítja a vérkeringést.
2020. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%

#4

Az orvos mondta ezt, hogy fogalma sincs, hogy árt-e.

Gondolom úgy értette, hogy ha nincs odaírva, hogy szívbetegek nem szedhetik, akkor elvileg szedhető.


Mivel a ginseng több ezer éves, gondolom, és a szívprobléma is régóta van, talán már betiltották volna.


Nem értek hozzá.

2020. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!