Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a covid 19 tesztem 2 hét...

Ha a covid 19 tesztem 2 hét után újra pozitív lett, az azt jelenti gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

Vagy miért lehet ez? 14. napon vett minta lett pozitív újra.

Esetleg további tünetekre, rosszabbodásra számíthatok? Nem vagyok még teljesen jól, de jobban mint pl múlt héten voltam, viszont úgy tudom, bármi megtörténhet..



2020. dec. 5. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. A PCR teszt a betegek egy kis részénél a gyógyulás után akár 6 hétig is pozitív maradhat. Ez nem jelent fertőzőképességet, sem betegséget. [link]
2020. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz! Még sokáig pozitívat mutathat, de ez nem jelent semmit.
2020. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit jelent, hogy van még benned vírus, de ha csak 2 hete vagy beteg és még nem vagy teljesen jól akkor ez teljesen normális.

Ha már 2 hét eltelt, és jobban vagy, akkor ne aggódj.

2020. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 5. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alábbi pár perces videóban elmagyarázza szakember, bekapcsolhatod a magyar feliratot is, angol nyelvű:

[link]

2020. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!