Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 hét ovi vagy max 2 hét de...

1 hét ovi vagy max 2 hét de mindig beteg lesz a fiam . Járt bölcsibe ugyan így volt ott is sokat hiányzott . Ez így normális ? Már nem tudom merjem engedni oviba 😕

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos "normalis".. Anno mikor en voltam ovis, en is gyakran voltam beteg, viszont 1.es 2.osztalyban egy napot nem hianyoztam a suliból.

Most a 4 eves keresztlanyommal hasonlo a helyzet.. Mikor bolcsis volt, akkor is hianyzott, folyton egymast fertoztek, pedig csak heten voltak a csoportban. Most kezdte az ovit az osszel, van amikor csak kicsit csorog az orra (vagy rafogjak) es mar az ovonok nem engedik, hogy menjen :( most a virus miatt próbálják alacsonyan tartani a letszamot az oviban.

2020. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sebaj, most mindent rá lehet fogni a Covidra, így nyugodtan otthon maradhatsz vele táppénzen.
2020. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem Covid. Egyszerű környezetszennyezési betegség. A sok méreg, amit mindannyian eszünk, az óriási elektroszmog, ami sokak szerint ártalmatlan, pedig egyáltalán nem az, a légszennyezés, a túl sok fertőtlenítés, ez mind mind hozzájárul, hogy a fiatalabb generációk egyre betegesebbek lesznek.
2020. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

@kérdező:

Ha csak azt szeretnéd tudni, hogy normális-e, akkor szerintem nem normális, viszont sajnos elég általános jelenség.

Azért mondom, hogy nem normális, egy kicsi gyereknek nem kellene ilyen gyakran betegnek lennie.

Régen mi is elfogadtuk, hogy ez a normális, 1 hét ovi, 2 hét itthon, mert azt láttuk a környezetünkben, hogy más gyerekek is hasonló helyzetben vannak. Viszont voltak páran, akik szinte soha nem hiányoztak, nem betegeskedtek. Megkérdeztük a szüleiket, hogy ők hogyan élnek, mit csinálnak másképp.

Mi is változtattunk a szokásainkon, az életmódunkon és azóta a mi gyerekeink sem hiányoznak.


Te ismersz olyanokat a környezetedben, akik nem hiányoznak sokat? Ők mit csinálnak másképp?

2020. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!