Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mostanában észrevettem, hogy...

Mostanában észrevettem, hogy elég érdekes a vérnyomásom... Amikor feljebb megy a szisztolés 115/62 akkor a diasztolés érték lejjebb megy, de ha a szisztolés megy lejjebb 105/68 akkor meg normális az érték. Miért lehet ez? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy fontos-e de keveset mozgok, sokat ülök, 40 kg vagyok, mostanában keveset iszok de próbálom behozni, és enyhén rendszertelen az alvásom. Illetve 4 hónapja voltam utoljára kardiológusnál, ott akkor azt mondták hogy semmi probléma, PCOS-es vagyok, nem kapok rá kezelést, illetve refluxra szedek pantoprazolt. Lelkileg Depresszió és Generalizált szorongás diagnózisom van, szóval nagyon sokat stresszelek. Jelenleg orvoshoz nem nagyon tudok elmenni a helyzet miatt, illetve anyukámat se foglalkoztatja különösen hogy elvigyen a háziorvoshoz, ugyanis egyedül nem tudok menni mert akkor nem vizsgál meg.

2020. dec. 18. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs egyik vernyomassal sem, nem kell tulgondolni.
2020. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!