Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csalán tea és frissen facsart...

Csalán tea és frissen facsart grapefruit lé?

Figyelt kérdés
Magas a húgysavam szeretném csökkenteni. Magas a vérnyomásom is először szeretnék természetes móddal próbálkozni. De főleg a húgysav érdekelne. Megiszok egy csésze csalán teát és aznap egy frissen facsart grapefruit levet segíteni fog? És ezt csinálnám mondjuk 1-1,5 hónapig.

2020. dec. 19. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Nem lesz eleg. A magas hugysav a sok husevestol es alkoholtol alakul ki altalaban, ezeket csokkentsd,amennyire csak lehet. Nekem is ez volt a problemam, orvos tanacsolta, es be is jott. Citrusfeleket nem szabad minden egyes nap fogyasztani, mert nem tesz jot a fogzomancnak, ugyhogy ezt ki is hagyhatnad. Mennyire magas a vernyomasod? Ha csak kicsit, akkor teljes eletmodvaltas, sport, esetleg fogyas (mert a tulsulytol is lehet), tovabba a galagonya tea szuper ra. Ha ezek nem segitenek, illetve tenyleg nagyon magas vernyomasrol beszelunk, akkor sajnos gyogyszert kell szedni, mert ez nem jatek.
2020. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos kicsit túlsúlyos vagyok pajzsmirigy beteg vagyok! Alkoholt nem nagyon iszom, maximum alkalmanként, húst pedig most mindenképp csökkentem ! Igazából 140-150 körül mozog a vérnyomásom, a pulzusom viszont nyugalmi helyzetben is 90-100 körül mozog ! :( erre szerintem gyógyszer lesz a megoldás :(
2020. dec. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!