Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettegők meddig akartok még...

Rettegők meddig akartok még bezárva élni?

Figyelt kérdés
Minimális ember oltatná magát, most bedobták a szuperfertőző új UK törzset. Oltás, vagy átfertőződés nélkül nem lesz vége a járványnak. Meddig akarok még bezárva rettegni?
2020. dec. 20. 23:45
A kérdező szavazást indított:
Néhány hónapot
Néhány évet
Akár az egész életemet
Nem akarok több korlátozást
26 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Hát amíg hideg van addig elvagyok de ha jön a tavasz akkor már nem fogom birni. Főképp nem nyáron.
2020. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Ők addig bezárnának mindent és mindenkit, amíg el nem tűnne teljessen a szupervírus.
2020. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%
Addig amíg a nagyfejesek akarják mivel az emberek annyira hülyék hogy mindent elhisznek a rendszernek
2020. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
29%
Oltas ellenesek, ti meg tenyleg azt hiszitek hogy az oltas veszelyesebb mint a virus, vagy hogy chip van benne? Be kene oltassa magat 4 millio ember es maris mehetnenk vissza a normalis eletunkhoz ennek ellenere terjesztitek a hulyeseget, h ne oltassuk be magunkat, de azert menjunk vissza mintha sose lett volna jarvany. Most valszeg az lesz, h huzzak meg egy evig is a korlatozasokat, vagy esetleg elengedik a jarvanyt csomo idos meghal tok feleslegesen es mindezt az oltasoktol valo retteges es a jozan esz hianya miatt. Lehet nem vart hatasa az oltasnak, igen (bar azert egy idoje mar tesztelik tehat rovid tavu hatasa nincs), de a covidnak is lehet szovodmenye, es az fix, h a betegseg amit okoz az oregekre igen veszelyes. Ti vagyotok akik rettegtek egy tuszurastol es a tudomanytol, mert arra se vagytok kepesek, hogy felfogjatok, h nem megvalosithato a chip beultetese, es az oltasok nem veszelyesebbek mint a betegseg ami ellen oltanak.
2020. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Az idős leoltatja magát, és amíg ki nem alakul a védettség addig nem piacozik. Problem solved.
2020. dec. 21. 00:37
 6/34 anonim ***** válasza:
0%

Se a betegseg utani anti-testek se az oltas nem nyujt tartos vedelmet. A nyajimmunitas meg nem alakult ki a svedeknek se, cserebe rengeteg halottal jart. Az egyetlen megoldas ha az oltast par honapon belul megkapja 4 millio ember, de ebbol nem lesz semmi szerintem, en berendezkednek hosszab tavra a korlatozasokhoz.


Persze igen, az is jobb a semminel ha az idosek megkapjak, de hosszu tavon vagy a tobbseg beoltatja magat, vagy a virus mutalodik ugy el hogy eltunjon vagy legyenguljon.

2020. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
59%
Én nagyon kényelmesen elvagyok itthon, felőlem maradhat így örökre. 40 évig kötelező volt elmennem otthonról iskolába, munkahelyre és utáltam, úgyhogy ti is kibírtok 1-2 évet vagy esetleg picit többet.
2020. dec. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
47%

Az oltás a gyógyszergyártók üzlete. A statisztika pedig manipulált.

A járványnak akkor lesz vége, amikor a világválságnak.

2020. dec. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
16%
5, 43 éves vagyok, nincs semmi alapbetegségem, 8 hetet voltam kórházban, ebből 17 napot gépen. Én túléltem. Talán te nem fogod, erre gondoltál?
2020. dec. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

9 es

Be vagy oltva influenza ellen?

2020. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!