Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kint a nyílt utcán milyen...

Kint a nyílt utcán milyen nagy eséllyel lehet a koronavírust elkapni egy olyan városban, ahol sok fertőzött van?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
50-50%
2020. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Igen. Simán elkaphatod, továbbadod, és így is meggyorsítod a járvány terjedését
2020. dec. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha nincs nagyon a közelembe senki?
2020. dec. 26. 08:40
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, elfelejtettem megkérdezni. Hogy érted? Rajtad és a többi emberen van maszk? Mert ha igen, akkor nagyon kevés esetben kapod el, de ha egyikőtökön sincs, akkor sok eséllyel elkapod
2020. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Huzamosabb ideig való egy légtérben tartozkodás kell hozzá. Attól nem kapod el, hogy valaki rádnéz.
2020. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nagyjából 0%. Maszk kint teljesen felesleges, csak megörültek/megőrültek, hogy találtak még egy területet, ahol lehetett valamit elrendelni és ezzel darabra megint el lehetett mondani: megtettük a szükséges intézkedéseket.
2020. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ugyanazt gondolom, mint a 6-os. Én szabotálom is az utcai maszkviselést, ha egyedül vagyok. Nyáron és szeptembertől november 10-ig töketlenkedtek, azt hitték, hogy varázslattal tudnak vírust távoltartani, aztán mikor már rájuk omlott a sok koporsó, kapkodtak fűhöz-fához, és teljesen irracionális szabályokat hoztak, beleértve a 8 órai takarodót is, azt a hatást kelteni szándékozva, mintha intézkednének. Hónapokkal hamarabb kellett volna, ésszel, és most már túl is lennénk rajta. Vonatkozik ez a külföldi országokra, akik ugyanezt csinálták.
2020. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne higgyetek a hatosnak. Ő egy vírus tagadó. De most megint lefognak értékelni a szerencsétlenek
2020. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

6-os vagyok.

Mondom van vírus, de szabadtéren 0 az esélye, hogy átadod. Ostoba.

2020. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha szabadtéren maszk nélkül köszönsz, beszélsz, hozzáérsz, vagy akár csak elmegy melletted, már is elkaphatod, és továbbadhatod a vírust. És értékelj le megint, te szerencsétlen
2020. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!