Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg a vakcinához lesz...

Tényleg a vakcinához lesz kötve, hogy lehet-e majd utazni vagy tömegrendezvényre menni?

Figyelt kérdés
Sokan ezt mondják, mindenhol ezt olvasni, de konkrétan ez ki is lett mondva? Mármint volt valami konkrét bejelentés vagy mondat erről politikusok, főorvosok részéről, vagy ez is csak ilyen pánikkeltés az emberek között?

2020. dec. 29. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted akkor miért állítanak ki oltásigazolványt, ha az majd sehova sem kell?!
2020. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Ezt hívják pletykának.
2020. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Minden oltás után kapunk igazolást arról, hogy megkaptuk, nem? Ha más nem, az oltási könyvben tuti benne van. De mikor kaptam tetanuszt sérülés után, akkor is adtak róla papírt meg ráragasztották az oltóanyag csomagolásán található matricát is (sorszám stb volt rajta)
2020. dec. 29. 10:56
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Az igazolas azert sem art mert 2 db oltasra van szukseg, nem art tudni ki az aki az elsot biztosan megkapta mar.
2020. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Igen konkretan ellett mondva.
2020. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

"Az igazolas azert sem art mert 2 db oltasra van szukseg, nem art tudni ki az aki az elsot biztosan megkapta mar."

Az már régen rossz, ha csak abból a papírfecniből derül ki, aminek a megőrzését a betegre bízták...

2020. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

En valószínűleg atestem már a covidon, mert ugyanazok (sőt súlyosabb) tüneteim voltak, mint anyának, aki igazoltan covidos volt és egy háztartásban élünk, nem is kerültük egymást (mert már nekem is voltak tüneteim). De engem nem teszteltek, pedig kértük, de éljen a magyar egészségügy :)


Utólag ezt ki lehet deríteni, hogy voltam-e covidos? Őszintén, inkabb ez, mint az oltás. Eleve én az oltások nagy részére érzékeny vagyok, de ez a covid elleni elég paranak tűnik

2020. dec. 29. 11:06
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Legalább tudni fogom, kivel kell tartani a két méter távolságot. Idáig nem lehetett tudni ki a besúgó, birka, most legalább bevallja magáról, hogy zombi az illető.
2020. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

"engem nem teszteltek, pedig kértük, de éljen a magyar egészségügy"

Hát éljen is, hogy nem ugrik minden füttyszóra, hanem csak akkor végez el egy-egy vizsgálatot, tesztet, vagy bármit, ha azt orvos indokoltnak tartja, hogy jusson pénz-paripa-fegyver azokra, akiknek valóban szükségük van rá.


"Utólag ezt ki lehet deríteni, hogy voltam-e covidos?"

Igen, az ujjszurkálós teszttel.


"Őszintén, inkabb ez, mint az oltás."

De ha ebből az derül ki, hogy mégsem voltál, akkor ugyanannyira indokolt lesz, hogy beoltsanak.


"Eleve én az oltások nagy részére érzékeny vagyok"

Honnan veszed? Egyáltalán hány oltásra emlékszel?


"de ez a covid elleni elég paranak tűnik"

Semmi para, csak egy szúnyogcsípés.

2020. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Egy zombi, mit keres a tömegrendezvényen. Hát azt, hogy kiről mit lehet besúgni a megbízójának, és új tagokat akar szerezni. Mert egy zombinak nincs élete, azt felajánlotta az államnak, vagy valami vallásszerűségnek.

Kizárni az oltatlanokat akkor tudják, ha nagy számban beoltatják magukat. De ha ez eléri az 50%-ot nagyon csalódott leszek. Mert nagy a baj.

2020. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!