Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábgomba viszketését mennyi...

Lábgomba viszketését mennyi ideig enyhíti a Canesten?

Figyelt kérdés

Éjszaka arra ébredtem, hogy a kislábujjamnál rettenetesen viszket, piros, vakarás nem enyhít rajta, nem is tudtam tőle visszaaludni.

Soha nem volt meg lábgombám.

Reggel vettem Canesten krémet, de csak úgy 1-2 óra erejéig enyhíti a viszketést, utána visszatér a szinte kibírhatatlan viszketés.


Mennyi idő után enyhül tartósan a viszketés?


A vakarást nagyon nehezen állom meg, szinte folyamatosan akarnám vakarni.



2021. jan. 2. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Estére kend be Canestennel, fürdés után ha szárazra törölted. Nappal használj Mycosid hintőport. Gombaölő és szárazon tartja a lábadat. Nekem is gombás volt a munkavédelmi bakancs miatt. Nem viszketett csak kellemetlen szagú volt. Ez a por mulasztotta el és ráadásul olcsó is! ( Nincs 1000 forint a gyógyszertárban ) Jobbulást.
2021. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a canesten nem segített. Viszont legalább 2 héten át minden nap áztattam a lábamat sós, ecetes meleg vízben, és azz teljesen eltüntette. Minden este áztattam, bevállt.
2021. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A Teafaolaj termèszetes megoldás lábgomba ellen!
2021. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Canesten nem egy eseti kenőcs, hosszútávon fejti ki a hatását.

Legalább két hétig kell használni, lehetőleg napi kétszer, akkor viszont látványos eredményt lehet elérni vele.

Ha ilyen intenzív a viszketés, akkor viszont érdemes lenne napközben valamilyen bőrnyugtató krémet használni, és estére a Canesten.

2021. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A nap előrehaladtával picit enyhült a viszketés, de még így is borzasztó.


Mennyi ideig viszket ez a fertőzés?

2021. jan. 2. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!