Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam tőle az AIDS-t?

Elkaphattam tőle az AIDS-t?

Figyelt kérdés
kb 2 éve le akartam feküdni egy sráccal, de nem volt nálunk gumi. úgyhogy anélkül csináltuk.. amit már nagyon megbántam:S:S:S de az az igazság, hogy nem is tudott belém hatolni... mert nem voltam kész a szexre, na + azért féltem is mivel nem védekeztünk... magyarul mikor be akarta helyezni már akkor éreztem hogy fáj ezért szóltam neki hogy ne csináljuk.. de utána mégis csináltuk, de még akkor is fájt és nem hatolt be rendesen... csak kb az elejéig... így is elkaphattam tőle ha aidses volt?:S de 2 éve semmi jelét nem láttam... vagy mikor jönnek elő a jelei? kérlek segítsetek nagyon félek:(:(:( és késő lenne most elmennem szűrővizsgálatra így 2 év után?:S
2008. dec. 1. 18:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem késő, ha félsz mindenképpen menj el. Egyébként simán elkaphattad (nem akarlak megijeszteni) de ez komoly dolog. Az aids lappangó betegség akármikor előjöhet, és ha előjön, akkor egy megfázásba is belehalsz. Szóval bátorság, és szűrővizsgálat a tuti.
2008. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha még fájt is akkor keletkezhettek sebek a hüvelyedben, így ha beléd élvezett és ő aids-es volt akkor lehetsz... menj el vizsgálatra, de szerintem nem túl nagy az esélye...
2008. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Itt nem a seb a lényeg, meg hogy belédélvezett e vagy nem. Hanem hogy gumi nélkül csinálták, és gondolom nem csontszáraz volt mindkét nemiszerv.. innentől fogva
2008. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon nincs túl sok HIV-fertőzött. Kicsi az esélye, de a szűrővizsgálat legalább megnyugtat. Amúgy van egy kezdeti stádiuma: éjszakai hidegrázás, láz, influenza-szerű tünetek, és utána évekig lappanghat.
2008. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%

nem élvezett bele, hiszen nem hatolt be ahogy kell...

sztem nem vagy aids-es de menj el vizsgálatra!


szurkolok, h minden rendben legyen!

2008. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
11%
Az AIDS. nem játék.. az egyik barátnőmmel moziba mentünk és leült a székbe .. nem vette észre, egy tűbe... AIDS-es lett... :(
2008. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de a te kérdésed egyértelműen pánik! Menj el a szűrésre! Én már 3-szor voltam, mert ugyanazt a kérdést tettem fel magamnak, mint te most. 3-szor negatív hál'isten!
2008. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
ennyitől is elkaphattad, menj dokihoz. Biztos, ami biztos
2008. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Ha elmész vért adni, ott kiszűrik, gondolom szólnak is.
2008. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%

Az előző válaszolónak:

Az AIDS vírus szabad levegőn (pl. egy tű hegyén) néhány perc alatt elpusztul. Ezért is van, hogy kizárólag testnedvek közvetlen érintkezése útján fertőz. Ennek értelmében a barátnőd csak akkor kaphatta el attól a tűtől, ha abból éppen előtte kelt fel valaki, aki fertőzött volt.

De az is lehet, hogy valami másféle "tűbe" ült bele, csak nem akarta elmondani...

2008. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!