Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most hányós vírus?

Van most hányós vírus?

Figyelt kérdés
Előbb felkeltem arra, hogy melegem van és szomjas vagyok. Ittam egy kis almalevet és most fáj a hasam és émelygek kicsit. Tudni kell, súlyos emetofóbiám van, rettegek a hányástól. Elkaptam még 2019 szeptemberében, és pokol volt azóta nagyon félek. Vagy most nincs képbe kifejezetten hányós hasmenős vírus?

2021. jan. 4. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, most sokkal többen odafigyelnek a higiéniára a korona által, és ha te is figyelsz, gyakran kezet mosol stb., nagyon kevés az esély rá, hogy elkapd. A rossz hír viszont az, hogy hányós vírus egész évben van, csak télen könnyebb elkapni. Nem tudom, hány éves vagy, de engem most a távoktatás, meg a téli szünet tartott életben.

Üdv, egy szintént emetofóbiás.

2021. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, én dolgozom üzemi vendéglátásban. Én nagyon híve vagyok, hogy vigyázzak, hogy ne kapjam el egyiket se, maszk mindig rajtam, hazaérve egyből kezet mosok, fertőtlenítek, nem sok helyre járok, csak dolgozni meg boltba. Tegnapelőtt mondjuk fogászaton voltam, de ott nem hinném, hogy terjengene ilyen vírus, steril magánrendelő volt.
2021. jan. 4. 01:32
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát engem a mentő vitt kórházba 2 hete súlyos hanyassal, majd másnap már hasmenés is volt. Azt mondták vírus.

Nem akarlak megijeszteni, de az ilyen vírus szinte mindig jelen van.

Egyébként ételtől is lehet, nem kell hozzá minden esetben a "szokasos" hányás /hasmenés vírus.

Jobbulást.

2021. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Keveset eszem, és nagyon odafigyelek mindennek a szavatosságára, stb. Pont ezért, mert betegesen félek. Viszont arra is gondoltam, hogy nem lehet esetleg a reflux miatt? Elég savas vagyok.
2021. jan. 4. 01:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Már a gyomrom is korog, morog.
2021. jan. 4. 01:43
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Egyél pár db magas rosttartalmu kekszet, az felszivja a savat.

Ha ez a gond akkor a fájdalom is elmúlik.

2021. jan. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen van, olvastam több blogban is
2021. jan. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!