Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A negatív teszt ellenére ez...

A negatív teszt ellenére ez vajon lehetett covid?

Figyelt kérdés

Három hétig volt hőemelkedésem és nagyon erős szédülésem, ez utóbbi még most is tart (lassan harmadik hónapja.) Fáradtsággal kezdődött, aztán jött a hőemelkedés, majd enyhe fejfájás és a szemmozgató izmok fájdalma. A 4. nap kezdtem szédülni, majd hányingerem és alvászavarom is lett. Ezután jött a meglassult gondolkodás, szótalálási nehézségek, koncentrációs problémák. Időnként ájulásközeli állapot, ugráló vérnyomás. Még a harmadik héten is nagyon enervált és fáradékony voltam, és ez is csak nagyon lassan jött rendbe. A vérleletem enyhe veseelégtelenséget mutatott a fertőzés után. Az alvászavar azóta is megvan.


Három orvosból kettő azt mondta, hogy szerintük ez lehet covid a negatív teszt ellenére is, a harmadik nem foglalt állást.

A kérdést nem azért tettem fel, mert jobban hiszek a laikus tömegnek, mint a szakembereknek, hanem mert az orvosok bevallottan nagyon keveset tudnak még erről a fertőzésről, és tapasztalatuk is alig van.

Szaglásvesztésem egyáltalán nem, köhögésem alig volt.

Tapasztalt-e valaki hasonlót esetleg pozitív covid teszt mellett?



2021. jan. 9. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem!
2021. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PCR teszt lett negatív, vagy másmilyen teszt (antigén/antitest)? Mennyivel a tünetek kezdete után teszteltek?
2021. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A PCR az ötödik tünetes napon volt, viszont a fiatalember azzal indított, hogy kiborította a folyadékot. No comment.

És volt egy antitest gyorstesztem is kb. a 14. napon.

2021. jan. 9. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálhatnál most csináltatni egy antitest tesztet, hogy az is negatív lesz-e. Ezek nem tipikus covidos tünetek, de az is tud ilyeneket okozni, és a PCR teszt is mutathat rossz eredményt nagyon ritkán, szóval ezt így nem lehet megmondani...

Jobbulást mindenesetre!

2021. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetett covid. Tud veseproblémákat is okozni. A nagyfokú fáradtság (és izomgyengeség) covidra utal. Ha negatív volt a teszt, akkor a betegség tüneteinek elmúltával várj 3 napot, és csak utána menj közösségbe, utcára. Addig rendelj online, vagy vásároltass be közelben lakó rokonnal. És pihenj sokat.
2021. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!