Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem kaptam visszaigazolo...

Miért nem kaptam visszaigazolo e-mailt a vakcinainfo.gov.hu-ról miután regisztráltam az oltásra?

Figyelt kérdés
Oltásellenesek kíméljenek.
2021. jan. 15. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se kaptam. Valszeg azért, mert képtelenek normálisan megcsinálni a rendszert.
2021. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kicsibarany ***** válasza:
87%

Ezt a kérdést az operatív törzsnek kéne feltenned.

Nem mi terveztük meg az oldal működését, nem tudhatjuk.


De bosszantó, a legkisebb kis gagyi weboldalak is úgy működnek már, hogy küldenek visszaigazolást.

2021. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2021. jan. 15. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egyetlen olyan állami oldallal sem találkoztam, ami normálisan működött volna. Kezdve a Krétával...
2021. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hol elsz, ne csodalkozz.

Az Egyesult Kiralysagban kezdtek eloszor, de itt nem beszelnek felre. Iden oszre igerik, hogy mindenki megkapta az oltast. Nem kell regisztralni, elore be van osztva.

De ha ott elnek, azert mennek oltasra, amennyiben elfogadott oltas, akkor, amikor ram kerul a sor.

2021. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesztettél sokat vele:

[link]

2021. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már küldték.
2021. jan. 16. 05:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt?
2021. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jan. 16. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azt jelenti, hogy mikor, és hol kapjuk az oltást. Ezt mondják el a médiában nap mint nap. Én azt várnám el, hogy az oltási terv szerint hol lesznek az oltások. Az én logikám szerint a háziorvosokra bíznám ezt, ugyan úgy, mint az influenza elleni oltást. A regisztráltak adataiból kiderül, hogy ki hol merre lakik, tehát ezt régiok szerint meg lehet állapítani, hogy ki melyik megyében lakik. Sajnos csak a járvány adatait közlik, de azt, hogy melyik megyében, városban mekkora az oltási igény azt nem. Az oltási tervel kapcsolatban, csak részleges infót kap a társadalom. Én igen is szeretném tudni azt, hogy ha elkezdik a tömeges oltást, akkor hová tudok menni, mondjuk időpontot kérni. Az pedig, hogy melyik oltást adják (Német, Orosz, Kínai) mindegy, mert bíznunk kell a Magyar orvosokba, és szakemberekbe. Nem hinném, hogy a kormánynak az lenne a célja, hogy Magyar embereken kisérletezenek. Tehát én mindenkit buzdítok az oltásra, Csak jó lenne, ha megkapnánk a megfelelő információt.
2021. jan. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!