Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki nem fél a koronától,ki...

Everlight kérdése:

Ki nem fél a koronától,ki szegett már meg korlátozást?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 19:12
A kérdező szavazást indított:
szegtem meg
nem szegtem meg
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem szegtem, mert félek, hogy megbaccák a számat.
2021. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Most lett sokmillió rettegő hipochonder az országban, aki úgy viselkedik, mint egy ovis, aki még sosem volt beteg. Én nem tartozom közéjük, így az értelmetlen, teljesen ellentmondásos korlátozásoknak sincs semmi értlme. Pontosabban van, csak azt a sok birka nem akarja tudomásul venni.
2021. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Én nem félek, viszont a korlátozásokat betartom, mert nincs pénzem büntetést fizetni.

Mondjuk nem tudom, ha tömegesen leszarnánk ezt az egészet, a büntetéseket nem fizetnénk be, akkor államilag finanszítozott szabira (börtönbe) mennénk? Az kinek érné meg?

2021. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem a korona miatt nem szegtem meg, hanem mert nem akarok 30-50 ezres büntiket fizetni. Lehet, hogy valami istenhátamögötti faluban sz*rnak rá, ki mit csinál, de nagyvárosban lakok, és itt folyamatosan figyelik mindenhol mit, hogy, hol, mikor csinálsz.

Aki úgy érzi, hogy lazán belefér a költségvetésébe, hogy hetente 2-3szor megb*sszák egy csekkel, annak priviben szívesen megadom a bankszámlaszámom! :*

2021. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem hordok utcán maszkot,és este nyolc után kint biciklizek,egy rendőrrel sem találkoztam,bár kertvárosban eddig se láttam sokat.
2021. jan. 18. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én az előbb, tehát este 8 után és maszk nélkül és kutya nélkül kimentem az utcára, mert kihúztam a kukát.
2021. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Világvégi kis faluban lakom, viszont csak este 8 óra után érek rá, így akkor sétálok egy nagyot a mezőn, többnyire a kutyámmal, 500 méter sugarú kört elhagyva, mert nagy falu, s kb megfulladnék a füstben. Senki nem foglalkozik vele, de egy ismerősöm pl elkezdett akadékoskodni, hogy hogy lehet ilyen felelőtlen, mondom ok. Na ez a szörnyű...
2021. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én 20:01-re értem haza
2021. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Így akar a rendszer cinkossá tenni. Kádár rendszerben is sokminden törvénytelen volt hivatalosan (háztáji kert, "maszekolás"), mégis nagyon sokan csinálták és a hatóság nem különösen vegzált érte.


Viszont mégis cinkossá tett a rendszer, hogy a betarthatatlan szabályokkal hajlítsa meg az ember gerincét.

2021. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Én nem egyszer megszegtem a rendőrök fele is már tesz az egészre.nekem egy komcsi ne akarja megmondani hogy mikor vegyem nyakamba a várost.
2021. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!