Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik félnek az oltástól,...

Akik félnek az oltástól, utánanéztek annak, hogy hogyan, milyen technológiával készült?

Figyelt kérdés

Én is szkeptikus voltam egy rövid ideig, de azóta részletesen tanulmányoztam az oltások elméletét.

Hogy milyen fajta védőoltások vannak, milyen fajta mellékhatásaik lehetnek egyáltalán, és hogy a létező védőoltásokhoz képest hol állnak ezek az új korona elleniek.

A lényeg, hogy minden vírus elleni oltás úgy működik, hogy a vírus fehérjéjének egy darabját juttatja be a szervezetbe, különböző módokon. A legveszélyesebb mellékhatás az lehet, hogy ez a fehérje autoimmun betegséget indíthat be annál, aki megkapta, de ez ritka. Viszont, aki az oltástól beteg lesz, az az igazi vírustól is megkapta volna ugyanezt a betegséget, mivel ez a fehérje a vírusban is ott van, annak egy részlete. Márpedig, aki nem oltatja be magát, az előbb-utóbb elkapja a vírust. Hacsak nem zárkózik be még évekre.

Szóval ha a vírus vagy a vakcina közül kell választani, akkor inkább a vakcina, mert az kíméletesebb.



2021. jan. 18. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/203 A kérdező kommentje:

Szóval úgy képzeljétek el, mintha nem az egész vírust kapnátok meg, hanem annak csak egy kis darabját.

Nem kell Nobel-díjasnak lenni hozzá, hogy ez sokkal jobb, mint az egész vírus.

2021. jan. 18. 23:08
 2/203 A kérdező kommentje:
Viszont, csak olyan betegség ellen érdemes beoltatni magunkat, amit elkaphatunk! Ha nagyon kicsi az esélye, hogy elkapjuk, akkor az oltás kockázata nagyobb mint a betegségé.
2021. jan. 18. 23:10
 3/203 anonim ***** válasza:
55%
Nem néznek utána, csak osztják az észt.
2021. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/203 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor egészségedre!
2021. jan. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/203 anonim ***** válasza:
70%
Szóval az oltástól autoimmun betegséget kaphatok, a nyájimmunitáshoz viszont elég ha az emberek 60%-a beoltatja magát? Akkor maradok a 40%-ban, köszi.
2021. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/203 anonim ***** válasza:
65%

Persze. Olvastam róla. Ugyan nem mindent értettem de a lényeg megvan.



Viszont azt is tudom hogy nekem erre semmi szükségem mert a covid hisztiben durvább a hype mint maga a virus.

2021. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/203 whiteno ***** válasza:
34%
Te elvagy tévedve , ezek a vakcinák pont mrna moďszerrel működnek, abba nincs gyengített vírus abba program van ami kényszeríti a testedet az antitestek termelésére(àllitólag)
2021. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/203 whiteno ***** válasza:
81%
Az átlag vakcinára igaz de ezekre pl Pfizer vagy Moderna nem igaz !!!
2021. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/203 anonim ***** válasza:
83%
7-es: te vagy eltévedve. Az mRNS-vakcinákban a vírus tüskefehérjéje van benne.
2021. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/203 whiteno ***** válasza:
25%
Mármimt a te állitásod
2021. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!