Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nemi úton kaphattam el?

Nemi úton kaphattam el?

Figyelt kérdés
2 hónapja voltam egy férfival és most a talpamon van egy szemölcs. Úgy tudom ez egy fertőző szemölcs amit a HPV okoz. A nemi szervemen nincs de a torkomban is lehet mert fáj mikor nyelek és 1 hete herpeszem is van.
2021. jan. 22. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
hát sztem hamarabb kijött volna
2021. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Bármilyen immungyengeség miatt kijöhet, a herpeszed, amit bárhonnan elkaphattál akár régebbről is.

Viszonta talpadon levő szemölcsöt a szádon levő herpeszt és a torokfájásodat nagyon nem kéne egy lapon kezelni.

Egy ami biztos, hogy az immunrendszered rottyon van.

Táplálkozzál jobban, minőségibb kajákat, magvakat is, fűszereket is, teázz, és kevesebb cukor több mozgás!

2021. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nagyon fura nemi aktus lehetett, ha a talpadon lett tőle szemölcs, de távol álljon tőlem, hogy ítélkezzem...


A nyelési fájdalom lehet stressztől, vírus és baktériumfertőzéstől, nyelőcsőgyulladástól egyaránt, nem a HPV a legvalószínűbb.

Herpesze meg már a gyerekeknek is lehet, nemi aktus nem szükséges hozzá. Szerintem kicsit hipochonder vagy (én is az vagyok, tudom, miről beszélek :))

2021. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a talpamon jött ki a hpv... Igazolt, 16os. Szóval annyira nem hülyeség az a talpi szemölcs.

Egyébként lehet simán szemölcs. Gondolom jársz rendszeresen, évente szűrésre, így nem kell aggódnod, mert ha eltérés lesz, jelezni fogják.

2021. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam. :) Hétfőn megyek orvoshoz és kiderül.

Egyébként antibiotikumot szedtem és közvetlen utána jöttek elő ezek a tünetek. Az immunrendszerem nagyon legyengülhetett.

2021. jan. 22. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy a talpon nem lehet szemölcs, de hogy azt ott nem nemi úton kapta, az igen valószínű...
2021. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
hpv az genitáliákon támad a többi más virus
2021. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HPV bárhol támadhat, még fej-nyaki rákot is okozhat. Csak vannak veszélyesebb és kevésbé veszélyes törzsei is.
2021. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogyis
2021. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!