Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha hetente 2-3 alkalommal...

Ha hetente 2-3 alkalommal vagyok emberek között, mennyi esélye van, hogy már elkaptam a vírust, csak nem vettem észre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 00:35
 1/6 anonimkrd válasza:
Hát az attól is függ hogy van e maszk,megvan-e a távolság, beltér vagy kültér.. szerintem kevesebb mint 50% mivel arra is kevés esély van hogy elkapod aztán arra is hogy észre sem veszed, és ha egyik ismerősöd sem beteg,tehát nem adtad át senkinek az még lejjebb viszi a százalékot
2021. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Maszk nem mindig van rajtunk, a távolság sincs meg, de senki sem beteg.
2021. jan. 23. 00:48
 3/6 anonimkrd válasza:
Szerintem lehetetlen kérdés igazából,vagy elkapod valahonnan, vagy nem mivel szinte bárki lehet fertőzött, ha mázlid van észre sem veszed, ha nincs a kórházban is kiköthetsz..
2021. jan. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szinte naponta megyek valamerre tömegközlekedéssel, ahol a WC-t is használom, viszont hermetikusan zárt 3 rétegű maszk van rajtam, és kézfertőtlenítő a kézben, ha elkezdenek enni mellettem vagy köhögnek párat akár maszkban is, akkor odébb megyek, így természetesen eddig kikerültem a vírust. Egyszerű, ha odafigyelsz nem kapod el, ha nem, akkor elkaphatod.
2021. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg emberen átment már , ha a virologusok igazad beszéltek már a fél Magyarországon átment a vírus mert az igazolt esetet meg kell x ni 10-15 és az a valós.3 -5 millió emberen már átment a vírus ez nagyon valószínű.
2021. jan. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen van rá sansz bőven , hogy már àtestél rajta.
2021. jan. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!