Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki nem akarja beoltatmi...

Aki nem akarja beoltatmi magat az , mit gondol mitol fog eltunni a virus?

Figyelt kérdés

Komolyan ! Marcius ota erre varunk most mrg mindenki fel. Meddig akartok maszkba jarmi?

Azt varjarok h vki lenyul fentrol egy elrendezi a helyzetet? Magatol majd elmulik a jarvany es nektek semmit se kell twnni?

V ezert is a fidesz lesz a hibas?



#oltás #Nem oldja meg.mas #Vallalj felelosaeget #Le a maszkkal
2021. jan. 24. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, maga a koronavírus már hosszú évek óta létezett. Nézz utána, a SARS-járványt is ugyanez a koronavírus okozta. Csak akkor egy fokkal még normálisabbak voltak az emberek, nem kezdtek el armageddont vizionálva jajveszékelni és hét lakat alá bedugni mindenkit.

És mi történt? Terjengett a SARS egy ideig, aztán szépen lassan ki is kopott. De felhozhatnám a madárinfluenzát, H1N1-t, és jópár másik nyavalyát is. Járványok mindig voltak, és lesznek is. Nem volt világpánik, túléltük őket. Most pánikolunk, semmit nem érő maszkot hordunk, meg kijárási tilalom van - földbe is állt szépen az ország, gazdaságostul, mindenestül.

A Fidesz, kérlekszépen, abban nagyon is hibás, hogy egészségügy helyett stadionra, meg Paks II-re pisálta el a nemzeti vagyont, a kórházak meg kit érdekelnek ugye. Aztán most jut eszükbe, hogy azannyát, nekünk nincs is olyanunk, hogy működő egészségügy...

2021. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk a városba kötelező a maszk, de 50-50%ban elolszik, hogy ki hordja és ki nem. Személy szerint én sem hordom, csak akkor ha boltba megyek vagy emberekkel teli helyre. Amúgy valóban mindenki jajveszékel, de ha annyira félnének a vírustól még boltba se mernének elmenni... ennek ellenére a boltok kb mindig tömve vannak:D

Én úgy látom, hogy ennek politikai háttere van (nyugodtan le lehet pontozni). Remélem minél hamarabb vége lesz már ennek az egésznek

2021. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Én felpontoztalak, második válaszadó. Én is így látom.

Enyhén szólva vicces a kormány víruskezelési politikája: zárjunk le mindent hermetikusan, aztán szaladgáljunk körbe-körbe pánikban, mint a csirke aki megszökött a kopasztóvíz elől, és ettől majd biztos rendbejönnek a dolgok...

Előbb-utóbb véget ér, persze, a kérdés csak az, hogy megússzuk-e kisebb (relative!) társadalami-gazdasági károkkal, vagy komplett összeomlás és anarchia lesz-e...

2021. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 sisiwrc ***** válasza:
11%
Miért is kellene eltünie
2021. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
A válasz egyszerű: nem gondolkounak.
2021. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

És te miből gondolod, hogy a vírus majd el fog tűnni az oltás miatt? Eleve nem tart örökké a hatása (még azt sem tudják biztosan, meddig tart), aki be van oltva, az is elkaphatja a vírust és tovább is adhatja.

A korlátozásokat akkor is meg fogják szüntetni, ha nem tudnak mindenkit beoltani, ezt a helyzetet nem lehet már sokáig fenntartani.

A tippem az, hogy legkésőbb április-májustól erőteljesen javulni fognak a statisztikák, nyáron már mindenki mehet ahova akar, akár lesz addigra nyájimmunitás, akár nem.

2021. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Molettimado ***** válasza:
63%
Vírus és vakcina szkeptikusok szerint nem kell oltás,mert az immundrenszert kell erősíteni, az immunrendszer erősítésésvel nem is lenne baj, de több ember is van akinek erős az immundrendszere mégis ha elkapta a vírus súlyos tünetei voltak. Szóval ez egy baromság amit Gödányisták fújnak. Hiszti ez az egész hogy jaj nem oltatom be magam, mert méreg van benne stb. Szkeptikusok nagyon szakértőnek hiszik magukat, pedig buták mint a valag.
2021. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Arrol is a kormamy tehet hogy a boltok tomve vannak?:D

A lezarasok ota szepen kiurultek az intemziv osztalyok, igenis hatasosak. Az hogy tomve vannak a boltok, mit kene temnie a kormanynak ? Egesznap csak dolfozni meg boltba mehetsz ki megint? Bevasarlolistaval vagymi? Komolyan kerdezem!

2021. jan. 25. 13:08
 9/26 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagyok "gödényista", csak szereztem alapszintű vírus- és bakterológiai ismereteket a honvédségnél anno

Az a szájmaszk, amit ráderőltetnek, tudod mennyit ér? Semmit. Maskara, annyi.

2021. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

Nekem igazából eléggé ráér ez a vírus téma. Élvezem a home office-t meg az online egyetemet, felőlem akár így is maradhatunk.

Nyilván tisztában vagyok a káros gazdasági hatásaival, de személyes véleményt kértél.

2021. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!