Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak a koronavírus ilyen...

Csak a koronavírus ilyen szuper-hiper ragályos hogy az átlagtól 95%-al!!! kevesebb regisztrált influenza fertőzés mellet még mindig ilyen sok regisztrált koronavírus fertőzött van?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 1. 04:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%
A kérdező tökéletes iskolapéldája annak amikor egy hülye okoskodik. Ha csendben maradsz bölsebb maradtál volna.
2021. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

13

Bocs hogy meg mertem kérdőjelezni a kovid nevű fedősztorit és ezáltal belegázoltam a kis lelki világotokba. TELJESEN normálisak ezek az adatok. Komolyra fordítva a szót ha tényleg ennyire ragályos lenne ez a "vírus" szinte mindenki megkapta volna már a világon. És mondjátok ti tudós (erre az oldalra nyílvánvalóan csak tudósok járnak, csupán én vagyok a suttyó műveletlen paraszt) hokifejek, ha ennyire fertőző valami akkor az miért nem terjedt el afrikában ahol szinte egymás xarában fürödnek nem hogy korlátoznának valamit? Gondolom ha valami az influenzánál húszszor fertőzőbb azt nem fogja megállítani még az afrikai meleg sem. Hmmmm? Ja, mocskolódni meg én is tudok ti tökelütött rettegő mocsokládák!

2021. febr. 4. 04:41
 13/27 anonim ***** válasza:
42%
Ne okoskodj már légyszíves, mert csak magadat égeted le. Beszélgess inkább orvosokkal, orvostanhallgatókkal, eü-sökkel te primitív tudatlan barom, hogy mi is ez a covid. Undorító az ilyen mindenbe politikát látó konteós gondolkodás, amikor az szakma ajánlásai elég jól egybecsengenek az intézkedésekkel. Biztos az eü. szakma is butább mint te...
2021. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
26%

Istenem, de viccesek ezek a barmok:D

Nem tűnt fel neked, hogy azért vannak a korlátozások, hogy ne kapják el olyan sokan?:D Afrikában is terjedt, nem is kicsit. Különösen a civilizált országokban. Dél-Afrikában 1,4 millió eset volt eddig... Etiópiában, hogy egy példát mondjak, pedig ennyire nincsenek korlátozások:DDD : [link]

2021. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Helosziaszia ***** válasza:
24%

Vigyázzatok mert a világ népességének felét kiírtja ez a vírus!!

Jaa, hogy csak a 0,02%-át?

2021. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
37%
A kérdező az iskola példája annak, hogy nem kellett volna az oktatást is szétcseszni. Kisiskolás gondolkodásig képesek eljutni, aztán annyi.
2021. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%
Nincs influenza. Pihen.
2021. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ezt az influenzás példát különböző kérdésekben mindig ugyanaz a személy hozza fel. Azt hiszi, talált egy megdönthetetlen érvet az igaza mellett.

Csak az nem jut az eszébe, hogy a koronavírus MÁR ELTERJEDT, mire bevezették a korlátozásokat. Ezért nem tudunk megszabadulni tőle.

Az idei influenzajárvány pedig EL SEM TUDOTT INDULNI, mert az egész világ tele van korlátozásokkal.

Másképpen: ha az egész világon akkor vezették volna be a jelenlegi korlátozásokat, amikor még csak Wuhanból érkeztek hírek a koronavírus-járványról, ELMARADT VOLNA A KORONAVÍRUS VILÁGJÁRVÁNY! (Meg a tavalyi influenza is.)

2021. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyen buta kontárokkal nem is szabadna foglalkozni...
2021. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem veszitek észre, egy nagy, elbaszott gazdasági vàlsàg közepén vagyunk. Jó az el fedés érettségizett ez a jàrvàny. Van vírus, és van jàrvàny. Semmivel sem veszélyesebb, mint tavaly az Influenza-A.
2021. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!