Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A frontérzékenységnek lehet...

A frontérzékenységnek lehet hányinger, szédülés a tünete?

Figyelt kérdés

Egész nap rosszul éreztem magam, még a pihenés sem segített.

Én szerintem frontérzékeny vagyok, de ezelőtt mindig csak fejfájásom volt, hányinger és szédülés nem.

A kisebb testvérem beteg, de nem szoktam vele érintkezni. Ennek ellenére lehet, hogy elkaptam tőle?



2021. febr. 2. 19:42
 1/2 anonim válasza:

Igen, nekem is ilyen tüneteim vannak. Ma is egész nap feküdtem, 85-ös vérnyomással és 114-es pulzussal. Ha bármit elkezdtem csinálni éreztem h szédülök és muszáj leülnöm. A hétre 15 fokkal többet mondanak, mint ami eddig volt ez azért elég jelentős ahhoz hogy kiváltsa az általad is írt tüneteket.

Menj el a házi orvosodhoz, ő el fog küldeni egy laborra, vashiánynak is lehetnek ezek a tünetei. Ha a laborodban nem talál semmilyen eltérő értéket akkor viszont eddigi tapasztalataim alapján nem fog tudni további tanácsot adni. Kíméld magad ilyenkor, igyál sokat, de sajnos neked kell kitapasztalni mi segít ilyenkor

2021. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. febr. 3. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!