Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sperma lenyelése után mindig...

Sperma lenyelése után mindig kapar a torkom?

Figyelt kérdés

Eddig kb 5x nyeltem le eletemben, es mind az 5x torok kaparádt tapasztaltam. Volt, hogy másnap reggelre és olyan is hogy, szinte azonnal utána kapart. Nem szoktam rá utána sokat inni, max 2 kortyot, talán ez a baj? Egyébként nem is kifejezetten a torkom fáj mint pl egy megfázásnál, hanem a nyelvcsap melletti nyalkahartya, tehat tukorben látom, és azt is hogy enyhén piros ilyenkor, alaphelyzetben nem szoktam nézegetni... Ja, és és inkább csak mindig a bal oldalra jellemző, tehát lokális, ezért sem gondolnám hogy valami betegség, na meg egyből kijön szinte és minden alkalommal.


Más is van ezzel így? Normális? Mi okozhatja?



2021. febr. 2. 19:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja, ez a jelenség néhány napig tart, változó intenzitással, nem vészes amúgy.
2021. febr. 2. 19:54
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Allergiás vagy a spermára 🤔
2021. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Igyál előtte és utána is, ne csak 2 kortyot. Irritálja a nyálkahártyád, marhatja is, ha száraz a torkod.
2021. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűsíthető, hogy nem valami fertőzés áll a háttérben? Mert ezek alapján én is azt mondanám, hogy irritálja. Nemtudom mennyire száraz közben a torkom, bő nyállal csinálom.
2021. febr. 2. 20:05
 5/28 A kérdező kommentje:
Viszont az ondó allergia is annyira ritka ahogy olvasom.
2021. febr. 2. 20:05
 6/28 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem hozzá kell szoktatnod a szervezeted. Próbálj meg napi egy-egy decit meginni reggel és este, hetente pedig vidd fel a mennyiséget plusz egy decivel. Ha nincs hozzá elegendő alapanyag, én is besegítek.
2021. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nem a sperma okozza, hanem megerőlteted a nyelved az aktus közben?
2021. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%
+18kategoria!
2021. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem fertőzés, nyugi. A nyál nem oldja annyira, mint a víz. Le kell öblíteni vízzel, mert ha ott marad a nyálkahártyán, marni fog és ezt eredményezi.
2021. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem a nyelvemhez van köze, nincs ezzel semmi más gondom, csak az, hogy utana kapar a... (mondanám hogy a szajpadlasom, de mint írtam, a nyelvcsap melletti rész, ami szemmel láthatóan ilyenkor piroskás is.)
2021. febr. 2. 20:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!