Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan juthatok covid elleni...

Hogyan juthatok covid elleni oltáshoz, ha nem vagyok kiemelt főcsoportban?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata hol tudnám beoltatni magam pl. regisztráció nélkül vagy olyan helyen, ahol nem kérik, hogy igazoljam, hogy egészségügyi dolgozó vagyok?

Esetleg van itt olyan, aki be tudna juttatni valahogy? :)


A válaszokat privát üzenetben is várom. Köszönöm!



2021. febr. 5. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Turelemmel.

Jelenleg csak ugy nem kap senki oltast, mert egyszeruen nincs annyi.

2021. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Halálos a vakcina, semmi jó nem származik az oltakozásból, csak még nagyobb szívás a diktatúrára adott szavazatoddal.
2021. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Lásd, hogy én is vigyázni akarok másokra, így ha engem be akarnának, akkor felajánlom az enyémet neked.
2021. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Hiányzik neked az a gitáráramkör?
2021. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A 2 bites “virus nemletezik 5G” és “mikrocsip vakcina” típusú válaszokkal sajnos nem igazán vagyok előrébb. Saját döntésetek, hogy földbe dugjátok a fejeteket és a tanulás és a helyzet megértése helyett gödény kaliberű csalókat követtek, de legalább próbáljátok magatokban tartani, ha senki nem kérdezi.


A kérdésre továbbra is várom az értelmes, tapasztalattal rendelkezők válaszát.

2021. febr. 7. 01:49
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Jól van kérdező, látom te se leszel már hülyébb. Javaslom, hogy továbbra is higgy el mindent, amit a politikusok mondanak, hiszen azok sosem hazudnak.
2021. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a szomorú, hogy ebből politikai vagy párthovatartozási kérdést kreálsz/kreáltok. Nem azért akarom beoltatni magam mert bárki ezt kérte volna tőlem, sőt. Egyszerűen képes vagyok objektívan, nem csak egyoldalúan tájékozódni, tanulmányokat olvasni, felmérni a helyzetet és még sorolhatnám. A tudomány nem hit vagy politika kérdése, ezt lenne jó megtanulni végre.

De részemről lezárom ezt a vitát. A te döntésed, hogy a könnyebbik utat választod és nem is célom meggyőzni az ellenkezőjéről, a kérdésem sem erről szól. További szép napot neked!

2021. febr. 7. 16:16
 8/11 Angel3000 ***** válasza:
61%
Kedves kérdezô! Privàtban kell megprobàlnod! Nemzetközi Oltòközpont ,- akik csak oltàsokkal foglalkoznak! oltokozpont.hu/
2021. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Nem vagy képes rá, mert ha képes lennél, akkor nem csak az Origo/index/M1/DunaTV vonalon tájékozódnál, hanem azokon az oldalakon is, ahol a valódi okoról és a problémákról is tájékoztatnak.
2021. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Uramisten XDDD komolyan ez a szint? Ennyi fogyatekossal meg is ertem, miert tart ott az orszag, ahol.


#9 te komolyan ennyire fogyatekos vagy vagy csak megjatszod? :DDDD Tehat ha valaki oltast szeretne egy veszelyes virus ellen, akkor szerinted mar egybol fideszes kisnyugdijas aki csak m1et nez? Uramisten :DDD Hogy lehetsz ekkora FOGYATEKOS? :DD


Amikor megjelent a spanyolnatha akkor is voltak hozzad hasonlo conteogyarto idiotak, aztan a vegen megis ok huztak a rovidebbet, mikor nem oltattak be magukat es evtizedekkel kesobb megjelentek a neurologiai szovodmenyek. Csak gratulalni tudok mind a 8 altalanosodhoz, ez igen! Taps taps

2021. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!