Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van, akit megbüntettek közterü...

Van, akit megbüntettek közterületen a maszk használatának elmulasztásáért Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi volt a büntetés összege, illetve rendőr vagy közteres osztotta ki?
2021. febr. 6. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2021. febr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen de nem fizettem be.
2021. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es, és mennyi volt a büntetés összege? Ha nem szeretnéd pontosan elmondani, akkor az is tökéletes, ha egy reális nagyságú számra kerekíted, mert érdekel a nagyságrend.

Akit pedig zavar, hogy az üres utcán nem hordom, azt sajnálom, és remélem, hogy ennél nem lesz nagyobb baja az életben. Ha pedig néha nem veszem fel a buszmegállóban, akkor pedig 3-4 méter távolságot tartok a többiektől, nem fognak tőlem elkapni semmit sem.

2021. febr. 6. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
törölték a hozzászólásom, de így már értelmét is vesztette, így korrekt ahogy mondod kérdező.
2021. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

#3 50 ezer....


Nem lakom egy nagy városban, épphogy 10 ezer fő felett van. Nem is kell mindenhol a maszk. Annyi volt a lényeg, hogy az iskola ami előtt elsétáltam, ott fel kellett volna tenni én meg elfelejtettem.


Nem éreztem jogosnak így be sem fizettem és ezt megmondtam a rendőrségnek is. Ennek ennek már 2 hónapja. A befizetési határidő lejárt, ennek ellenére nem kaptam figyelmeztetőt sem, szerintem semmi nem lesz belőle. Vannak jobb dolguk is, minthogy kijárási miatti bírságokat szedjenek. Valószínűleg el van téve egy mappába az ügyem amit soha többé nem vesznek elő...

2021. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Bocsánat, hogy provokatívra sikeredett a kérdés, a törölt válasz nem tesz jót az átlagnak, ahogyan az idegeskedés sem.


#5

Azta, ez elég durva. Remélem tényleg nem fognak foglalkozni vele, mert valóban elég durva emiatt ilyen bírságot adni...a főváros különböző pontjain üres utcákon sétálva sokszor ment már el mellettem rendőrautó, szerencsére nem foglalkoztak velem.

2021. febr. 6. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen! Mert épeszű rendőr ezért nem is büntet. Vannak rendőr ismerőseim többfele (Dunakeszi, Pécs, Egercsehi) de ők pl abszolút nem szoktak ezért büntetni. Sőt hatalmas ostobaságnak tartják.
2021. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!