Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért érvelnek a járványtagadó...

Miért érvelnek a járványtagadók a korlátozások logikátlanságaival, mintha azokkal mindenki egyetértene?

Figyelt kérdés

80%-ot kap egy ilyen:


"Nem érted, hogy nyunyókás, focimeccset kerülő vírusban hívők, akik szerint akkor találkozol kevesebb emberrel, ha leszűkítjük a vásárlási időt, és akik szerint a lottózó fontosabb, mint az evés, annak nem hiszünk!!!!!!!!!!!"


Azért mert a kormány alkalmatlan a kormányzásra, és csak a lopáshoz ért, az emberek még nem értenek egyet a korlátozások hülyeségeivel. Ilyen helyzetben nem a kiskapukat kell keresni, hanem felelősségteljesen viselkedni. Az ilyen focimeccsen szotyolátköpködő stílust meg meg se említsük.



2021. febr. 6. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Én amondó vagyok, hogy bármely kormány esetében ugyanilyen logikátlanságok fordulnának elő, amikor egy ilyen 100 éve nem tapasztalt helyzet állna elő. Az is tagadhatatlan viszont, hogy ma már megfelelő szociológiai, közgazdasági és nem utolsósorban az ezeket segítő számítástechnikai módszerekkel lehetne észszerűbb korlátozásokat is kialakítani.
2021. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Június 1. - augusztus 31. között nincs járvány, viszont szeptember 1. éjféltől már van. 🙄


Plázákba, boltokba lehet menni tömegesen, de uszodába, konditerembe, ahova jóval kevesebben mennek, már nem. 😒


Nyáron a strandon oltári nagy tömeg volt, mégse tört ki a járvány....



Hol itt a logika?

2021. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Csak tények: Apu 2 éve ismert tüdő ràkos beteg. 3 hétig tanulmànyoztàk. Hamvasztásos nem lehetett. No 800 ezerért eltemették. Vég tisztességes megadni ott voltunk 6 fő. Kijött a Rendőrség a temetésen, tényleg làttam, felesége, unokája van-e ott. Sírtam. Ma ember térek magamhoz. Mit àrtott az Édesapàm ennek a rendszernek? Semmit 2 év óta àgyban feküdt. Nem kaptam semmi àpolàsi segélyt sohasem.
2021. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
A plàzàk nyitva vannak. Ott nincs tömeg.
2021. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Akkor zàrjon be minden. Vagy semmi se zàrjon be.
2021. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát, az értelmesebbje egyetért ezekkel az állításokkal, csak az a ár vírusmániákus nem akiket megetetett a kormány.
2021. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, te alapvető dolgokkal sem vagy tisztában. Nem baj, maradj otthon és rettegj. Csak ne te akard megmondani, hogy mit csináljunk és ne várd el tőlünk, hogy vigyázzunk rád, amikor te a legalapvetőbb dologkat sem vagy hajlandó megtenni, merő irigységből.
2021. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Ki mindenki?
2021. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
A tömegrendezvényeken kívül úgy nagyjából semmilyen tiltásnak nem volt értelme. Annyira keveset hoz, annyira nagy áron, hogy csak hálószaggató öngól.
2021. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

2)

"Június 1. - augusztus 31. között nincs járvány, viszont szeptember 1. éjféltől már van."

Nem gondolod, hogy ez egy felelőtlen politikai döntés volt?


"Plázákba, boltokba lehet menni tömegesen, de uszodába, konditerembe, ahova jóval kevesebben mennek, már nem."

Jó is lenne, ha nem tudnál hozzájutni az alapvető élelmiszerekhez, vagy azokat is konditeremben veszed?


"Nyáron a strandon oltári nagy tömeg volt, mégse tört ki a járvány...."

Nem? Akkor mi indult el nyáron? Érted te egyáltalán az exponenciális növekedés lényegét?


7)

"Kérdező, te alapvető dolgokkal sem vagy tisztában. Nem baj, maradj otthon és rettegj. Csak ne te akard megmondani, hogy mit csináljunk és ne várd el tőlünk, hogy vigyázzunk rád, amikor te a legalapvetőbb dologkat sem vagy hajlandó megtenni, merő irigységből."

Mivel nem vagyok tisztában? Mit nem teszek meg? Mire vagyok irigy? Honnan veszed, hogy otthon rettegek egész nap? Kérlek avass be végtelen bölcsességedbe?

2021. febr. 6. 20:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!