Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tanzánia elnöke az egyetlen...

Tanzánia elnöke az egyetlen normális ember?

Figyelt kérdés

Ott nincsenek korlátozások, nincsenek maszkok, az emberek szabadon és boldogan élhetnek.


Tanzánia elnöke mint tudjuk, kíváncsiságból három mintát beküldött koronavírus tesztelésre az Egészségügyi Világszervezetnek. Egyik mint emberi eredetű volt, a másik állati (kecske) a harmadik pedig gyümölcsből származó (mangó). Mindhárom minta pozítiv lett koronavírusra!


2021. febr. 9. 16:33
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

30


Jól van Kecske, ha te mondod, én adok a szavadra!

2021. febr. 9. 20:49
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak ő az egyetlen, mert Fehéroroszország és Türkmenisztán is jól kezeli a víruskérdést, viszont ettől még nem lesz normális egy diktátor.
2021. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
54%

Igen, Türkmenisztán a leginkább: betiltották a covidot.

Mindenhol így kéne csinálni. Sőt, én a szegénységet és éhezést is betiltanám. TILOS!

2021. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
50%

Igen, mert nem akarja megmérgezni a polgárait. Az oltás az első fele a méregnek, semmi bajod nem lesz tőle, és önállóan a másik felétől sem lesz.

Az oltásban van az első adag és a második felét jelentő valódi vírus még nem szabadult el: [link]

2021. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!