Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha 3-4 év múlva meg fog...

Ha 3-4 év múlva meg fog jelenni egy új, hasonlóan sikeresen terjedő vírus a világban, akkor megint mindent be kell zárnunk egy évre, amíg nem lesz rá oltás ?

Figyelt kérdés
Nem mintha bárki is garantálná hogy a népesség jeleleg folyó átoltása után még az idén mindet ki fognak nyitni.

2021. febr. 10. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez attól függ, hogy a multik valami új vakcinát ránk akarnak-e erőltetni.
2021. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, hogy lesz-e világgazdasági válság.mint,most.
2021. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Több vírus volt már a világon.Például a legismertebb az az ebola(1976),Nyugat Afrikában jelenleg is tombol.


De például van a Marburg vírus ami még 1967-ben fedeztek fel,kutatók kapták el fertőzött majmoktól,rengeteg halálos eset volt miatta Angliában és Németországban is.


De van veszettség,himlő,hív,influenza is.

És ezeknél nem voltak lezárások csak védekezési próbálkozások,a különbség ezek és a korona között az hogy az előbbieket visszalehetett vezetni pontosan vizsgálatokkal hogy miből alakulhattak ki.


A korona vírus eredetéről még nem tudni semmit biztosra.

Az hogy az ázsiaiak kapták el bizonyos állatok megevésével nem kizárható(Mint a marburgi majmoknál a fertőzöttség)De a ráta elég kicsi.


Itt csak mindenkinek el kell gondolkodnia hogy szerintük melyik a valósabb,hogy ez egy emberileg kreált vírus egy olyan helyen ahol a szülők a saját gyerekeiket ölik meg mert egyszerűen túl nagy a népesség és ölniük kell az embereket.(Például Kínában csoportosan ölik a muszlimokat vagy gulág tipusú helyre küldik őket "átnevelő" táborba.)Ezekből az információkból eléggé hihető hogy kreált ez a vírus főleg mivel az influenzához hasonlít.

Illetve szerintem a "nagyok" ott fent az üléseknél is sejtik hogy itt valami kreáció lehet különben nem zárnának le mindent.


Persze ez lehet hogy csak az én elmefutásom :)

De az is egy példa hogy az Orvost aki közölte a vírust is eltették láb alól.


3-4 év az nagyon sok idő.

Nem tudom mennyire követed az egyéb híreket,Biden már kontrollálni szeretné Oroszországot,úgy hogy egy hónapja van nagyjából a hivatalban.

Szerintem nem vírus hanem a háború miatt kéne aggódni,amennyiben a nagyoknak fontosabb az erőfitogtatás mint sem a világ békéje.

2021. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Óriási baj lenne ha ilyen kiszámítható és ostoba lenne a jövőben a fejlett nyugati világ mindenkori reakciója a járványokra.
2021. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs garancia semmire. Előfordulhat.
2021. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha erre a szarra előjön a WHO gy kötelező védőoltással, akkor pár évtizedig nyugtunk lesz tőle. Ha ez is meghiúsul, mint történt az az ebola, a marburg, a sertésinfluenza, a kergemarhakór, a madárinfluenza esetében, akkor tovább fog próbálkozni.
2021. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
A terv, hogy 2025-ig korlátozások maradjanak. A sok birka meg tűri, mert gondolkodni is lusta.
2021. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
#7-es;#8-as 👍👍
2021. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Nemrég hivatalosan is elismerték, hogy egy laborból "szabadult ki" a cov 19. Szóval már ez sem konteó.
2021. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem az.Az elvakult média hallgatók hiszik csak ezt.Reálisan gondolkodó értelmes ember nem hisz el mindent amit hall éppen.Én sejtettem az elejétől fogva mert már sok volt a rizsa és egyéb körítések körülötte😁Több orvos meghalt érdekes körülmények között...Aki nem esik gondolkodóba ettől sem az tényleg agyhalott és menjen oltatni azonnal😄😄Egészségére
2021. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!