Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lesz a vége a covid...

Hol lesz a vége a covid járványnak? Mikor tér vissza a vírus előtti élet?

Figyelt kérdés

Ha folyamatosan jönnek új mutációk akkor lényegében az oltás is tök fölösleges. (Elvileg a dél-afrikai ellen már nem jók a jelenlegi vakcinák)

Attól tartok sosem élhetünk már korlátozások nélkül.


2021. febr. 14. 13:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Ne is érjen véget!
2021. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Remélem minél hamarabb vége lesz már ennek az egésznek. A statisztikák csak statisztikák. Azt írnak bele amit akarnak:D Influenzában és éhínségben többen halnak meg, mint covidban.

Szerintem 2 év múlva lesz minden a régi... vagy hamarabb ha nem lesz valami hű de nagy forradalom vagy ilyesmi

2021. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Covid csak egy a sorban. Azon kívül van rengeteg más betegség is. Állítólag mesterséges vírus. Ha természetes lenne már megtalálták volna honnan ered. Kb 4-5 hónap alatt ki is derült volna. Denevérekhez meg abszolút semmi köze. Eléggé hajaz a sztori a Fertőzés c. filmre. 2011-es film. Nem tudom mi lehet a háttérben, mi soha nem is fogjuk tudni talán. Legnagyobb vicc ez a kijárási tilalom. 8 után amúgy sincsenek kint sokan. Napközben meg mint a heringek a multi boltokban...vicc. Kisvállalkozók meg roló. De nem baj jön a nyár aztán kicsit minden. Lölönek(Vikinek) kell a strandbelépő ára...vicc
2021. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
*jav kicsit helyet kinyit
2021. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Nem lesz vége. Bármennyire is nem tetszik, meg kell barátkoznunk a gondolattal, hogy az életünk már sosem lesz olyan, mint volt. Becsüljük meg, hogy 2020-ig tartalmasan, korlátozások nélkül élhettünk, mert ez végleg a múlté. :((
2021. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem sem lesz vége. Örökös mutációk, variánsok jönnek, amire újabb újabb vakcinációk lesznek, vakcinaigazolványokkal.


Ha megnézed a híreket, olyan vakcina alkalmazásokat fejlesztenek, amivel majd "up-to-date" lehet tartani a vakcinákat. Nem egy alkalomra terveznek, hanem tartósan ilyen lesz az életünk. Aki nem vakcináltatja magát, az maradhat otthon bezárva.

2021. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Minden pandémiának vége egyszer.

Szerintem 2022-2023ra kb letisztul a dolog, de nem úgy lesz vége mint a botnak, hanem szép fokozatosan.


Ha a mutációkat sikerül azokon a "zsebeken" belül tartani, ahol kialakultak, akkor nem fognak mindenhol problémát okozni.


Olyan nem lesz mint előtte, de ne is legyen. Vannak dolgok amiket az emberek megtanulhatnak ebből, amik jobbá tennék a társadalmat.


Ilyenek:

-Az egészségügy nem kerülhet magánkézbe, ingyenesnek kell maradnia, és mindenki érdeke, hogy rendes pénzek kerüljenek bele.

-A téli időszakban nem hülyeség maszkot hordani.

-Egy csomó munka végezhető otthonról, és ezeknek igazából tökmindegy hogy te fizikailag ott laksz-e ahol a cég van.

-Többet kellene fizetni a boltosoknak, mezőgazdaságnak...nélkülük megáll az élet

2021. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

A pandémiának orvosi értelemben lehet, hogy vége lesz, de a politikusok most szerintem ráébredtek, hogy mekkora mozgósító ereje van egy ilyennek és , hogy kb. bármit megtehetnek az emberekkel. Politikailag pedig bármikor lehet indítani egy újabb pandémiát, a cenzúragépezeteket tökéletesre járatják, facebook tiltások: pipa, rádió/újság elvétel: pipa, a következő az internet lekapcsolása lehet (lásd: Földi László nyilatkozata)


Lásd.: pl. a szlovák intézkedések, hogy már kb. ahhoz is engedély kell majd, hogy kiléphess a kapun, meg aztán az anális tesztekkel riogatás, hogy 3-5 centire kell felnyúlni és persze csak teszteredménnyel lehet majd járkálni.


Ez óriási lehetőség nekik, hogy közben óriási pénzeket halmozzanak fel a kis cégek kárára és a végén csak egy maréknyi multi marad, akik olyan szabályokat diktálnak majd a boltba járáshoz, szórakozáshoz, ami nekik tetszik és nem igazán lesz konkurencia.


Hát, elnézést, hogy egészségügyi válasz helyett egy politikai-társadalmit adtam, de szerintem közép-, és hosszútávon ez várható. Ez a COVID-19 lehet, hogy kifut majd, de hát, ahogy Bill Gates üzente pár hete, jön a következő.

2021. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha a többség birka módjára fogja ezt tűrni és vevő lesz a süketelésre és hazugságokra, akkor tényleg nem lesz vége ennek a "helyzet"-nek
2021. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%

8

Szlovákiai vagyok (talán), 24 alkalommal voltam ilyen teszten. Ezzel a módszerrel egy hónap alatt megállítottuk volna a pandémiát, ha mi, emberek, betartjuk az intézkedéseket. Nem tartottuk be, így most szívunk. Nem a vezetőség hibája, hanem a társadalomé. Azt meg sem említem, hogy pozitív teszttel is el lehet menni a boltba, ha legalább FFP2 maszkot viselsz.

2021. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!