Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Apukám ugyanazzal a tűvel...

Apukám ugyanazzal a tűvel megszúrta magát, amellyel előtte anyám, baja lehet tőle?(vércukormérő)

Figyelt kérdés

Anya mérte utoljára a cukrát. Apának mondtam, hogy cserélje ki a tűt utána, ne mérje meg magának ugyanazzal a tűvel, mert vérfertőzést kaphat és ez súlyos!


De sajnos megmérte, pedig szóltam neki, hogy NE. Ennél jobban már nem lehetne elmondani neki.


Nincs baja egyébként ma történt.


Lehet később baja tőle?


Ideges lettem, sose hallgatnak rám a szüleim.



2021. febr. 14. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Jó van az úgy!
2021. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja.
2021. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. A tűt a fertőzések miatt cseréljük, nem pedig a vérmérgezés miatt.
2021. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Illik egy embernek használni egy tűt, de most már mindegy, nem lesz baja, hacsak nincs anyukádnak valami vérrel terjedő fertőzése.
2021. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi nektek, megnyugodtam!!
2021. febr. 14. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!