Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Háziorvosom nem javasolja...

Háziorvosom nem javasolja nekem az oltást, ez miért van?

Figyelt kérdés

19 vagyok, makk egészséges. Azért akartam felvenni mert érettségizek idén és utána egészségügyi pályára megyek ahol betegekkel fogok foglalkozni. Orvosommal konzultáltam viszont ő azt mondta, hogy semmiféle képpen sem ajánlja számomra az oltással történő immunizálást.


Ennek mi oka? Nincsen semmi egészségügyi problémám és ezzel ő is tisztában van. Az oltást sem magamért szeretném felvenni hanem másokért.


Egyébként ez nem csak a koronavírussal való oltásról szól, ősszel szüleimnek az influenza oltással kapcsolatban is ugyanezt mondta, hogy nem ajánlja sem nekik sem nekem.



2021. febr. 23. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg tőle. Mi ezt honnan tudhatnánk?
2021. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Legfeljebb azért, mert a te korosztályod számára nem túl nagy kockázat a fertőzés, ill. annak átvészelése.
2021. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk őt megkérdezni? Csak egy ötlet.

Nekem kamuszagú. Inkább semmifélekeppen nem akarsz oltást, és hátha itt ad neked valaki valami jó ötletet kibúvónak.

2021. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Kettes válaszoló: ennek ellenére az Egyesült Királyságban 18 év alatti egészséges embereket/gyerekeket is oltanak az AstraZenecával. Na akkor ez hogy is van?
2021. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, nem kaptam érdemleges választ.


"Ő nem szokta ajánlani" - ennyi.


#3 Persze, várnám, hogy írjátok, hogy "csippp meg bilgéc"

2021. febr. 23. 13:31
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom hogy sajnos alapból oltásellenes az orvos, és senkinek sem ajánlja.
2021. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Megpróbálhatod felvenni, de hogy nyárig meg nem kapod, az holtbiztos...
2021. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is kamunak tűnik a kérdés
2021. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
19 évesen eleve a sor legeslegvégén van a kérdező az oltási sorrendben... szóval nem értem, mire fel az egész....
2021. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Az egy nagyon rendes orvos, ajánlom mindenki figyelmébe. Ez arra vall, hogy nem a pénzre hajt. Hanem a páciens boldog életét tartja szem előtt, egy szóval emberséges, az embertelen politika közepette.
2021. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!