Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bőrszárazság ellen mi a teendő?

Zsinga kérdése:

Bőrszárazság ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos nagyon érzékeny a bőröm és főleg zuhanyzás után az arcom hámlani szokott a homlokomnál és az orromnál, és piros foltok is megjelennek az orrom mellett főleg, nivea krémmel kenem ami segit rajta, de mindig kiujul 1-2 nap után, ez még annyira nem is zavar viszont a fejbőröm szintén kiszárad (korpásodik?), eddig minden nap mostam a hajam, ami elvileg nem túl egészséges, most már csak 2-3 naponta mosom ki, vettem rá koffeines sampont is, de eddig nem túl sok eredményt értem el vele, mindig ugyanott szárad ki a fejbőröm, a homlokom felett ahol a hajam kezdődik, illetve oldalt a fülem mellett szintén a hajvégeknél és hátul a tarkómnál szintén ahol a hajam kezdődik, van erre valami vitamin, ami megoldhatná, hogy ne újuljon ki minden nap? Vagy esetleg valami olajat kéne használnom? Köszönöm a válaszokat.

2021. febr. 26. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy ez seborea vagy pikkelysömör? Nekem is ez van.

Szerintem érdemes elmenned bőrgyógyászhoz mert ahogy leírtad itt másról lesz szó mint egy egyszerű száraz bőr.

Ha megfogadod a tanácsom, hanyagold a drogériás arctermékeket mert nagyon sok rossz összetevőt tartalmaznak, inkább gyógyszertári terméket vegyél. A cerave nagyon jó

2021. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!