Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A fiatalok nem akarják beoltat...

A fiatalok nem akarják beoltatni magukat korona ellen?

Figyelt kérdés
Akárhány ismerősömet megkérdeztem eddig, egyik se fogja. Én meg nem tudok dönteni róla beoltassam-e magam
2021. febr. 27. 03:34
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én se tervezem beoltatni magam.
2021. febr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

a döntést magadnak kell meghozni, de hogyan tudsz dönteni?

csak úgy ha megfelelő tudás van a birtokodban


az oltás kérdés baromira szétválasztja az emberiséget, van az oltás párti és az oltás ellenes oldal

vizsgáld meg mind2 oldalt és az alapján dönts, hogy számodra melyik az igazabb


itt van mindjárt 2 videó, az egyikben egy professzor, a másikban három orvos beszél, egyik -párti, másik -ellenes oldal


https://www.youtube.com/watch?v=BR-Ge_98ywQ


[link]

2021. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Kit számítasz fiatalnak? 18 év alattiakat eleve nem is lehet oltani. Én 31 évesen kérni fogom az oltást, pedig nem vagyok nagy veszélyben, inkább a család és a közösség miatt.
2021. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Az a baj, hogy nagyon sok fiatal csak magával törődik. Úgy vannak vele, hogy úgyis tünetmentesen átvészeli, vagy enyhe tünetekkel, akkor miért oltással magát?

Az meg nem érdekli, hogy ha közvetve, vagy közvetlenül egy idős, vagy beteg embernek átadja, az belehalhat...

És az sem, hogy amíg nincs meg a megfelelő átoltottság, akkor nyitni sem lehet, és ehhez a mértékhez bizony a fiatalok oltása is elengedhetetlen.

2021. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó azok akiket te féltesz jobban leszarják.
2021. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Én sem akarom, pedig már lassan 60 leszek. Bibire nem szoktam oltakozni.
2021. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem akarják, mert akkor suliba kellene menniük.
2021. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!