Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus miért a "fehér"...

Koronavírus miért a "fehér" emberekre jelent veszélyt?

Figyelt kérdés
Ázsiában ahol adott helyeken jóval nagyobb a népszerűség nincs ekkora megbetegedései arány. Hogyan lehetséges ez?

2021. márc. 1. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

A kérdés már alapból butaság. Párhuzamba hoztál egymással két teljesen független változót.

Egészen pontosan nem tudom hogy Ázsia mely részére gondolsz, de Kínában és Dél-Koreában sokkal fejlettebb módon van megoldva a "korlátozás". Mindenhol kézfertőtlenítő, lehetőség arra, hogy különböző pálcikákkal nyomj meg lift gombokat, nagyon szigorú maszkviselés, stb... Sokkal több pénzt szántak erre. Természetesen ez több aspektusból is tekintve sokkal könnyebben kivitelezhetőbb volt náluk, mint pl. egy európaii országban. Alapból több volt náluk a büdzsé, olcsóbb munkaerő, és kulturált, fegyelmezett nép. Nálunk nem egy helyről tudok, ahol tönkretették például a kézfertőtlenítő alkalmatosságokat. Képzelhetjük mi lenne, ha valóban kitennék ezeket közhelyekre, ahol nem felügyelik állandóan... Lényeg a lényeg: ők sokkal jobban oldták ezt meg.

Egyébként pedig az ázsiai emberek amúgy is nagyon féltik az egészségüket, tehát gondolhatjuk, hogy ott tényleg mindenki figyel mindenre. Nem véletlen onnan kerülnek ki a leghosszabb időtartamot megélt emberek. :)

2021. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fehér ember kedveli ezt a sok dinkat aki itt él és dolgozik és úgy érzem mintha valami láthatatlan erő a másiknál meg kell küldeni videót készítek egy pillantást vetett a pénzre pályázhatnak lakóházak lakóközösségek születését és a többit is küldömg a többit a többit Z ultra vékony csavarhúzóal vagy az ♥️ én is az érettebb hölgyek és urak és ha nem működik a kontroller és munka és a többit a többit is küldömg nem tudom miért de az egéségre nem volt mit tenni a kérdést a húgom nevében és megbízásából keresünk akkor legelőször is át lehet látni és hallani a pénzre és munka mellett vissza a pénzed akkor a jófogáson történt az eset Z ultra hd R zuii hogy nem üzemel még mindig nem is tudom miért de
2021. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hidd, az Amerikai Egyesült Államokban aránylag több a színesbőrű koronavírusos beteg.
2021. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Valaki rámcáfolna a helyett, hogy lepontoz? Vagy akár a mellett, nekem nyolc.
2021. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!