Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki már megkapt...

Van itt olyan, aki már megkapta a második oltást?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyik fajtát, és mit tapasztalt?
2021. márc. 3. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Többeket is ismerek (orvos család vagyunk). Amennyire tudom, Pfizert kapott mindenki, és senkinél nem lépett fel mellékhatás.
2021. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy hete, Pfizert kaptam. (egészségügyi tanulmányokat folytatok)

Én szerencsére szinte semmit nem tapasztaltam a szúrás helye körüli enyhe fájdalmat leszámítva, megelőző jelleggel bevettem egy láz-és fájdalomcsillapítót este, miután megkaptam.

A szaktársaim, munkatársaim közül sokan panaszkodtak lázra, hidegrázásra, rosszullétre, fájdalmakra, elég gyakoriak a mellékhatások a körülöttem lévők beszámolói alapján.

2021. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Pfizert kaptam. Másnapra belázasodtam, de estére már jól voltam és azóta is jól vagyok, most lesz 2 hete.
2021. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezek már a második oltások?
2021. márc. 3. 09:13
 5/13 anonim válasza:
89%

Nekem semmi bajom nem volt az első és a második oltás után sem (Pfizer). És már lassan egy hónapja h megkaptam a másodikat.

Anya is megkapta, a második után lázas volt, hidegrázás, hol melege volt hol fázott, izomfájdalom stb... egy napig tartott (Pfizer)

2021. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
3. vagyok. Igen, nekem a második oltás után lett lázam. Az elsőnél a karom fájt nagyon pár napig, de valószínűleg azért, mert beadáskor sérült egy ér, mert vérzett is utána meg véraláfutásos volt. Második után nem fájt a karom.
2021. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Várjatok csak egy darabig aztán majd lesz mellékhatás.
2021. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Pfizer. Az első után volt hőemelkedésem két napig, a második után semmi.
2021. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%

Igen 7. válaszoló. Mert a világnak az a célja, hogy kiírtsák a népet egy oltással. Nyilvánvaló.

Ha bármi kétely lenne is bennük, hogy rosszul is elsülhet ez az oltás dolog, nem az egészségügyi dolgozókon tesztelnék a beadását. Mert ha nincs egészségügy akkor kb visszafejlődünk az időben kb 200-300 évet.

Gondolkodjunk ésszerűen.

2021. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem egészségügyi dolgozókon kellene tesztelni hanem a 133 legbátrabb emberen. Továbbra is elutasítom a covid elleni oltást minden formában. És a családomat is erre biztatom illetve az ismeretségi körömet is. Természetesen mindenkinek szíve joga kérni vagy nem kérni
2021. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!