Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy évekig fognak...

Lehet, hogy évekig fognak tartani a korlátozások?

Figyelt kérdés
Anyukám összeesküvéselmélet hívő. És állandóan tolja ezt rám. Ma hívott, hogy minden amit olvasott/ mondott az kezd valósággá válni. Népirtás, rabszolga lesz mindenki és hogy évekig ez lesz, korlátozások között fogunk élni amíg nem fejeződik be a "terv". Minden a terv szerint zajlik, és soha nem lesz vége, hanem 2025ben mert hogy az a mittudoménmilyen terv vége. Meg ilyenek. Én egyébként sem vagyok túl jó lelkiállapotban, elvesztettem a munkámat, az online oktatás is nagyon nehéz már, és azért igyekszem bizakodó lenni, de ezen hívásai után azt érzem hogy totál depressziós leszek. Tipp, ötlet, megjegyzés?:D
2021. márc. 3. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Anyudnak igaza van.
2021. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Ja, a Föld is lapos, csak eltitkolják a rohadékok.
2021. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

A Balaton sincsen már a helyén.

Nagyot fognak csalódni nyáron a nyaralók mert nem lesz hová fejest ugrani.

2021. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Anyukád monogramja M.C. ?
2021. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

2-3-as válaszoló: Attól, hogy valaki tájékozott, logikusan gondolkodó, szemellenző nélkül élő nem naiv birka, aki csak (főként kormánypárti) média által közvetített hazugságokat hajlandó befogadni, még nem válik automatikusan 'laposföldhívővé' és hasonló tényleges baromságok hívőjévé.

Aláírom, hogy sok ember van, aki átesett a ló túloldalára az elméletek terén, de amiről a kérdező is írt az nem a megkérdőjelezhető és 'baromság' kategória". Mindenkinek lehetősége van utánajárni, hogy mi is zajlik a világban valójában. Hiteles dokumentációk, hanganyagok, videók, nyilatkozatok, bizonyítékok, stb.. támasztják alá az Igazságot. Csupán internet és írni-olvasni tudás szükséges hozzá. Szerencsére egyre többek meg is teszik, hogy utánajárnak ezeknek a dolgoknak, akikbe szorult egy kis ész, és akiket érdekel, hogy mi miért hogyan történt és történik a világban, és mit lehetne tenni a 'jobb' érdekében.

Ha más nem, idővel rájön mindenki, hogy mi zajlik, ugyanis nem sokáig lehet teljes feltűnés nélkül végigvinni a terveket..

Csak elég fájdalmas lesz a felismerés azoknak, akik kézzel-lábbal tiltakoztak azellen, hogy egy kicsit is gondolkodjanak és meglássák a színfalak mögötti valóságot.


Kérdező: Valószínűleg Neked is, mint ahogy sok embernek (aki korábban nem foglalkozott ezzel a témával) túl sok, talán hihetetlen és ijesztő volt az az információáradat, amit Anyukád rádzúdított. Feltehetőleg nem így kellett volna ezt kommunikálnia számodra. Viszont érdemes tisztában lenni a dolgokkal. Azt javaslom, magad járj utána ezeknek az infóknak bővebben, úgy talán összeáll a kép számodra a dolgokról. Anyukád valószínűleg segítőszándékkal osztotta meg, fél az elkövetkezendő változásoktól..amik rohamosan elkezdődtek sajnos, így nem alaptalan az aggodalma.


Sajnálom, hogy nem vagy épp a legjobb állapotban a történtek miatt. Ezzel nem vagy egyedül. De nem szabad depresszióba esni, erősnek kell maradni, és bizakodni. Egyelőre mást sajnos én sem tudok mondani támogatásképp. Az emberek felismerésén, összefogásán, cselekvőképességén, 'bátorságán' múlik az élhető, SZABAD jövő. Én is csak remélni tudom, hogy még időben tudunk és merünk mi, emberek cselekedni.

2021. márc. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!