Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nocsak, nocsak, megszűnt a...

Nocsak, nocsak, megszűnt a pandemia.hu?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 évig nem tudtam, hogy létezik az oldal. Azért (volt) jobb, mint a koronavirus.gov.hu, mert velük ellentétben leírták azt is, hogy hány teszt volt a pozitív tesztek mellett összesen. Tehát mi az arány.

Azóta csak ezt az oldalt néztem, ami szerintem teljes titoktartásban működött, mert tényleg sehol nem hirdették, itt írta be valaki egy vírusos kérdésemre.

Most meg nem elérhető, valami kezdő wordpress oldal lett belőle, csak az üres sablon.

Kit zavarhatott?!


2021. márc. 11. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A koronamonitoron fent van minden adat.
2021. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hogy kit zavarhatott?

[link]

2021. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Azért ennyiből még ne szűrjünk le messzemenő következtetéseket!

Nem mondom, hogy kizárt lenne, hogy valakit zavart a létezése (a kormány nem szereti, ha léteznek független információforrások), de sokkal prózaibb oka is lehet. Még akár az is, hogy az oldal készítője véletlenül beletörölt. Ő is ember, ő is hibázhat. Csak ugye ilyenkor egyből elindul a fantáziálás, meg az összeesküvés-elméletek gyártása.

2021. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy van ilyen oldal, de most beírtam a keresőbe és nekem bejött mai napi adatok is benne vannak.
2021. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, most megint jó, köszi, hogy szólsz. Délelőtt más jött be a pandemia.hu-ra. Akkor valami átmeneti hiba lehetett.
2021. márc. 11. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor aki habzó szájjal nyomkodta a piros X-et a válaszomra, azt kérem tisztelettel, nézze most meg az említett weboldalt! És gondolkodjon el azon, hogy vajon Németh Szilárd katonái szállták-e meg a szervert, vagy netán egyszerűen csak frissítettek rakta egyet?
2021. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leégett az a komplexum Franciaországban ahol tárolták az adataikat, ha jól tudom
2021. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!