Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az oka, hogy sokan szkeptik...

Mi az oka, hogy sokan szkeptikusok a vakcinákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok szkeptikus, csak hót nem érdekel az egész.

Majd én eldöntöm, akarom -e oltatni magam vagy sem, ezzel így van az ország kétharmada is.

2021. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
76%
Én, személy szerint azért, mert az egyik rokonomnak van egy ismerőse, aki a kínai vagy az orosz vakcinán dolgozik, és ő mondta, hogy semmiképp ne azzal oltassuk be magunkat, mert rákkeltő anyagok találhatóak meg benne. Hát, hogy most ebből mi igaz, azt nem tudom, de én nagy részben emiatt vagyok szkeptikus.
2021. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
78%
Talán az, hogy alig pár hónapos cuccok, amiknek nemhogy a hosszútávú, de a rövidtávú mellékhatásai sem ismertek? Nem szeretnék tesztalany lenni. Pl az AstraZeneca Ausztriában, Dániában és Dél-Koreában is több ember halálát okozta vérrögképződés miatt. A többi is tuti okoz durva dolgokat, velem eddig ez jött szembe hírportálokon. Persze tagadják, hogy köze lenne a vakcinához, csak hogy az emberek tovább oltakozzanak és ne féljenek.
2021. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
46%

1. Sok fake-news és álhír találja meg őket közösségi oldalakon


2. Sokaknak nem fog jól esni, de az emberek nagy része hülye. Pont. Olyan alapvető összefüggéseket nem tudtak felfogni, hogy az fáj (pl. az orvosok 99%-ban beoltatják magukat, hiszen ez a szakmájuk, ehhez értenek, de még így se hisznek benne). Nem beszélve a tárgyi tudás hiányáról biológia és kémia területén. Lehet ezen vitatkozni, de egy melós embernek nem tudod elmagyarázni, hogy a vakcina nem épül be a sejtmagba és nem nő tőle még 2 kezed.

2021. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
76%
#4 nem hiszi azt senki, hogy még 2 keze fog nőni, de kár tagadni, hogy ne lennének mellékhatásai. Minden gyógyszernek vannak. És ha pl trombózist csak az esetek 2%-ában okoz, nekem ez akkor is nagyon kockázat, mint átvészelni a koronát náthaszerű tünetekkel. Oltassák magukat a veszélyeztetettek, a többiek meg dönthessenek, akarják e.
2021. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
73%
Nagyobb* kockázat
2021. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
86%
Mi az oka? Valószínűleg dicső kormányunk titkolózása, félreinformálása, hazudozása, és a mutyiba vett orosz/kínai szar a bevizsgált úniós vakcinák helyett.
2021. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
26%
Definíció szerint az emberek felének az IQja 100 alatt van. Azt hiszem ez sok mindent megmagyaráz.
2021. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
70%

A politika bohócot csinált a vakcinából, ez a szkeptikusság oka.


Soha nem volt még olyan, hogy vakcinát elutasított volna valaki, pedig a kötelező oltásoknak is hasonló mellékhatásaik vannak és egyiknek sem 100% a hatékonysága, akárcsak a koronavírus ellenieknek.


Az egész túlbuzgóság a politika részéről, ez az ami elbizonytalanította az embereket. Mert az emberi jog így, az emberi jog úgy. Hát a nagy fenéket! Ki kellett volna határozottan jelenteni, hogy a vakcinát gyártják és oltanak vele, ennyi, tessenek jelentkezni érte. Egy szóval sem kérdőjelezték volna meg!


Van az az igaz mondás, hogy minél többet tud az ember egy dologról, valójában annál kevesebbet. Ez most nagyon igaz.

2021. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
24%

Dobbenetes egynemelyik valasz.

Tizedik eve foglalkozok emberekkel szakmambol adodoan, es egy dolog kb a 4.honapnal mar lattam: az emberek fele, ketharmada funkcionalis analfabeta. En azt szoktam mondani, hogy vilagtalan.


Azt se tudjak, hogy hat egy vakcina ( bar miert is kene egy atlag embernek), mit jelent az, hogy mellekhatas stb.

Dobbenetes. Ijeszto.


Egyik vaalszhoz reagalnek csak:kinai vagy orosz vakcinan dolgozik?


Van, aki elhiszi azt, hogy valoban ott dolgozik az isnerosod ismerose.


Nos a nem beoltas:termeszetes szelekcio.


Egy pillalantig nem tudlak sajnalni titeket.

2021. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!