Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covidoltásra bereggelésről...

A covidoltásra bereggelésről miért nem képesek egy visszaigazoló emilt SEM küldeni? Így honnan a tökből tudja a nép, hogy tényleg bereggelt és tényleg jól?

Figyelt kérdés

Másrészt hogy lehet az, hogy ugyan arról az emilről nem lehet újr bereggelni, de másik emilről be lehet, miközben pontosan ugyan azokat az adatokat meg lehet adni!


Még a gyakszis bereggeléshez is jött visszaigazoló emil, minden fikszfaksz webshophoz, mindenhez. De pont a világvége elleni hadjárat fő fegyveréhez nincs semmi????


Komolyan, vicc az egész. Humbug. Amatőr bagázs.



2021. márc. 12. 16:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
74%
Üdv abszurdisztánban!
2021. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, elég gagyi megoldás. Én se tudom, hogy tulajdonképpen sikeres volt-e a regisztrációm.

Az e-mailt mint azonosítót se értem, hiszen taj számot meg kell adni, miért nem lehet az az azonosító, pl. anyukám akarta volna nagymamámat regisztrálni, de mamámnak nincs e-mail címe, így küldhették postán a regisztrációt...

Gondolom nem normális fejlesztőket fizetnek, hanem valaki valakijét, jó nagy haszonnal, a megvalósítás meg "jóvanazúgy".

2021. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Ez érdekes, én tudtam reggelni magamat és a nejemet is ugyan arról az ip-címről, igaz, hogy neki saját e-mail címe van. Valahol hibázhattál.
2021. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert semmi nem működik ésszerűen és logikusan ebben az országban, mivel a kormány minden szervét dilettáns, csókos irányítja.
2021. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

emilcímről, NEM ip-címről!


Bakker miért nem lehetett volna a retkes ügyfélkapura 1db ikszhelyet csinálni, és akinek van, az ott beikszeli, hogy ÉN paraszt oltakozódásra vágyok minden sejtemben!


Dilettánsok.

2021. márc. 12. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert valami szellemi járókeretes így találta ki. Van belőlük bőven manapság a narancsos munkahelyeken.
2021. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
6-os, nem csak a narancsos munkahelyeken, hanem a nagyvilágban is. Pl. aki oltakozni akar egy bekamuzott járvány miatt...
2021. márc. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Meg a 6-os pl.
2021. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Megoldás a problémára:

[link]

Megkapod a választ, sikeres volt-e a regisztráció. A többivel szerintem már mindenki tisztában van, aki itt él, nem csak az elmúlt tíz év abszurd és szerencsétlen dolgait tekintve.

2021. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kilenceske, láttad mikor lett kiírva a kérdés? Akkor már rég be voltam "reggelve" aznap ráírtam a neak-ra egy sms-t, 4 nap múlva válaszoltak, hogy oké, bekerültem, 1 hét múlva hívott a házidoki, mikor mehetek, kb akkoriban lett elérhető a vakcinareg lekérdezés. Azóta meg is kaptam az első szurit.


Tegnap is reggeltünk, de a bereggelésnek és a vakcinareg infónak semmi köze egymáshoz. Nem ugrik át azonnal valami köszönjük, hogy regisztrált, adatai ellenőrzése folyamatban van, hanem maradt a nem, és valszeg valamikor valaki majd kézzel átírja igenre. Nem lennék meglepve, ha emailt most se küldenének erről, hiszen 2x is be kellett írni az emailcímet...

2021. ápr. 2. 11:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!